Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megy a hasatok magnézium...

Megy a hasatok magnézium szedéstől?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha sokat eszel belőle igen. Csökkents a dózison, nem kell minden nap szedni, ha csak úgy szeded.
2020. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs semmi bajom tőle.

Nem lehet,hogy túl adagoltad?

2020. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik érzékenyebbek rá, általában rajta is szokott lenni a tájékoztatón, hogy a székletürítésben változásokat okozhat a szedése.
2020. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magneB6tól ment a hasam. A magnesolvtól nem.
2020. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet. Van asszem dm-es is nekem és az 400 mg magnézium citrát. Lehet hogy az sok egy adagban
2020. dec. 8. 20:15
 6/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
A dm-es 400 mg-os magnézium-citrát italpor elsőre "sok" lehet, mert nagy dózis, könnyen felszívódik és mivel folyadék, ezért gyorsan mozog és egyszerre érhet a vastagbélbe. Szemben a tablettákkal, amik kisebb dózisúak, lassabban esnek szét, elkeverednek a béltartalommal és nem terhelik meg egyszerre a beleket. Viszont jó hír, hogy a szervezet könnyen alkalmazkodik a nagy dózisú, jól felszívódó magnéziumhoz is, csak hozzá kell szoktatni úgy, hogy 3-4 napig elosztva kell bevenni az adagot. Így később egyszerre bevéve sem hajt már meg. A hasmenés nem túladagolást jelent, hanem azt, hogy a pillanatnyi magnéziumfelvevő képességet haladta meg az adag. Ahogy egy ajtón sem fér be egyszerre 10 ember, de egymás után akár fél perc alatt áthaladhatnak.
2020. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!