Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alhasi rángás - magnéziumhiány...

Alhasi rángás - magnéziumhiány lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött. Olyasmi, mint a szemrángás egy stresszes nap után.


Akkor bevettem egy Kálcium-Magnézium+D-vitamin kombót, sajnos szinte azonnal el is aludtam, így már nem tudom, hogy hatott-e.


A múlt héten naponta szedtem, mert az ujjamban volt izomrángás. A napokban hanyagoltam, de nem volt további panaszom az ujjammal.


A terhességet kizárnám, mert épp tegnap-tegnapelőtt fejeződött be a megvonásos vérzésem, azelőtt meg kivétel nélkül óramű pontossággal jött meg, egy tablettát sem hagytam ki.


Stressz lehet az oka, de eddig nem reagált rá így a testem.


Valóban a magnéziumhiány lehet a ludas?


2020. szept. 14. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bordaközi izmaim rámganak így. Horror érzés. Nem tudom mitől de mikor szedtem kálciumot meg magnéziumot jobb lett bár teljesen akkor sem múlt el csak ritkábban jelentkezett. Olyan is volt mintha a hasamban rezegne egy mobil. :( Lehet hogy anstressz mert ért egy nagyobb trauma és azóta vannak ezek. De már gerincproblémára is gyanakszom mert nekem ferdülésem is van és sokat fáj a hátam.
2020. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy a vitamin nem hat egyik pillanatról a másikra. Csinálj egy kúrát belőle.
2020. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Múlt héten végig kúrát tartottam belőle, és most is csinálja :/


Pedig jó nagy tabletták.

2020. szept. 14. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ha kiderült az ok vagy amitől elmúlt írd meg kérlek.
2020. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
B komplexet szokták még javasolni. Nekem nem használt.
2020. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok egy nagyobb kúrát tartani, az szerintem segít.
2020. szept. 14. 11:45
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. szept. 14. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehidratáltság és sóvesztés is okozhat ilyet. Próbálj többet inni és valami sósabbat enni. Hátha segít.
2020. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!