Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a koronavírus teszt,...

Fáj a koronavírus teszt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak gyorstesztet csináltak (csak az orromból vették a mintát).

Kicsit kellemetlen volt meg fájt, de tényleg nem volt vészes, olyan rövid ideig tartott az egész.

2020. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de egy közeli barátnőm mesélte, hogy bár nem fájt, de nagyon kellemetlen volt és majdnem elhányta magát közben, nem sokon múlott.
2020. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért fájna ? Egy hurkapálca végén levő tamponnal az orrodon ill. a szájadon át benyúlnak a garat hátsó részébe és ott picit elforgatják a tampont, hogy rátapadjon valami váladék. Azonnal ki is húzzák. Nem fáj, nem is kellemetlen, ennél sokkal kellemetlenebb a prosztatavizsgálat, pedig az is csupán pár pillanatig tart.
2020. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyomorlövés meg nyilván még kellemetlenebb, ez mégsem vigasztal alighanem semmit.
2020. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Attól függ,hogy ki csinálja.

Nekem az első tényleg kellemetlen volt.Kibírtam,nem kínoznak órákig,de az a pár sec amíg forgatja bent,az igen kellemetlen.

Viszont a hatvani kórházban tegnap másodszorra vették le,a hölgynek hihetetlen finom keze van!Még csak nem is könnyeztem.Éreztem,hogy ő is onnan veszi a mintát,mint a legelső egri orvos,de ő vhogy máshogyan csinálja.

Tegnap másodszor voltam nála (fizetősen) és ugyanolyan "finom" volt mint a múlthéten.

2020. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nagybotos ***** válasza:
váladékotvesznek vattával orrból garatból. Nem kellemetlen, nem fáj! 30 "
2020. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ma voltam, bár nem Mo-n, hanem Angliában. Ott volt az aszisztencia, de magamnak kellett csinálni. Nem fájt. Nem kellemes, de elviselhető.
2020. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Juliusz48 ***** válasza:
A fájdalomküszöb eléggé személyre szabott. Itt volt aki fájdalmasnak ítélte, én meg a fogcsiszoláshoz sem szoktam csillapítót kérni, mert kellemetlennek tartom, de ez még nekem nem fájdalom. Viszont az idegöléshez már kérek.
2020. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellemetlen
2020. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kibirhato :D
2021. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!