Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírussal és enyhe...

Koronavírussal és enyhe tüdőgyulladással (láz és fulladás nélkül) be kell menni a kórházba? Tapasztalatok? Csak mellkasi fájdalom.

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvossal konzultálj
2020. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal nehéz lesz mert karanténban van. A helyettese csak akkor megy át ha “ nagyon muszáj”. Otthagyták az asszisztenst szerencsétlrnkedni. Egy hete fáj egy kis helyen a mellkasom, de nem röntgenre küldött hanem előbb covid tesztre, holnap eredmény, ha az negatív lesz csak akkor küld röntgenre. Ha pozitív akkor nem tudom mi lesz.
2020. nov. 22. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Korhazban azokat kezelik, akik nem kapnak levegot, nagyon rossz allapotban vannak. Es az apolok, orvosok mar igy is szazfele szakadnak.

Telefonon kell valakit talalni, ha rosszabb.

Ez a tudogyulladas sajat diagnozis?

2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel egy hét alatt nem volt aki megvizsgáljon igen, én gyanakszom rá saját nagamtól. 😃 minden mozdulatra fáj.
2020. nov. 22. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2021. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm kérdésed, akkor voltam röntgenen, és volt tüdőgyulladásom, a covid tesztem negatív volt. Azóta volt covidom és az telhesen más, az akkor szerintem az influenza oltás szövődménye volt. Pár nappal előtte kaptam.
2021. ápr. 12. 01:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy azóta! ☺️ Gáz a covid, mi is most estünk át rajta a hetekben.
2021. ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!