Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha herpeszessel csókolóztam...

Ha herpeszessel csókolóztam tegnap is meg ma is mennyi idő után jön ki a számon? Vagy kijön egyáltalán? Már voltam herpeszes.

Figyelt kérdés

amint megtudtam h a barátom herpeszes egyből elkezdtem kapkodni a c vitamint.mikor találkoztunk nem bírtam ki h ne pusziljam,csókoljam meg őt.a nap végére mindig lefertőtlenítettem az ajkam bőrfertőtlenítővel.1 hete múlt el kb a herpeszem habár ki sem jött volna csak egy féléve volt egy pici hólyag a számon amit bolond fejjel kiszúrtam na és kiderült h az egy herpesz volt ami nem fakadt ki megállt abban a stádiumban.

kijöhet rajtam megint a herpesz ha még fertőtlenítettem is meg c vitaminozok?mit tehetek ellene még?


2010. aug. 12. 02:11
 1/1 anonim ***** válasza:

aki egyszer elkapta abban orokre bennemarad a herpesz virus, hordozo marad...


hogy mikor jon elo ujra nem lehet megmondani, altalaban azt mondjak a szaj-hygiene + vitamindus etrend a fontos a megelozesben

2010. aug. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!