Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki megfulla...

^/^/190718 kérdése:

Szerintetek ha valaki megfullad a saját hányásában akkor azt a közös szobában alvó másik személy hogy nem veheti észre? :O

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már miért venné észre?Meg lehet így fulladi elég csendesen is...
2020. dec. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy nem veszi észre. Sőt, még aki megfullad maga sem veszi észre, szóval...
2020. dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy,hogy a másik személy is kularészeg?
2020. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A megfulladás csak filmekben jár drasztikus hangokkal meg zajokkal, a valóságban meg egy halk horkolás a maximum, amit valaki hallhat.

Ha a másik személy mélyen alszik, akkor semmi meglepö sincs abban, hogy erre nem ébred fel.

2020. dec. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mint a Breaking Bad-ben..
2020. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
76%
Simán. Anno oviban a mellettem alvó gyerek hányt álmában, semmi hangja nem volt, csak azért vettem észre mert nem aludtam és nézelődtem unalmamban. Ha nem veszem észre vagy nem szólok, megfulladt volna, óvónénik meg lestek volna ébresztéskor, hogy hoppá.
2020. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezek nem ugy fulladnak bele, mint a vizbe, hanem elvesztettek az eszmeletuket es felrenyelik. Masik aludt? Nem irod a sztorit, nem tudom.
2020. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Jane a Breaking Badbol?😅
2020. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!