Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akaratlan belégzés elalváskor...

Akaratlan belégzés elalváskor mitől lehet?

Figyelt kérdés

Normálisan lélegzem, és közben 1-1 horkantásszerű belégzésem van akaratlanul. 2. napja nem alszok tőle. Megfeszülnek az izmaim is, a pulzusom 100 lesz.


Még ébren vagyok, a póz mindegy. De hason gyakoribb. Nagyon megijedek tőle, tegnap is hajnal 3kor tudtam elaludni :(.


38 éves nő vagyok, nem dohányzom. Néha mélyalváskor apnoé előfordul. De az csak 1,nem folyamatosan....


Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet ez? Kb 2 napja tart, ahogy vízszintesbe kerülök, elkezdődik.


2020. dec. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán pont az a baj,hogy túl faradt vagy. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni és aludd ki magad
2020. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom, csak nem sikerül. 4 éves lányom van, párom Covid gyanús... Lehet hogy az idegesség csinálja?
2020. dec. 11. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a stressz miatt isd
2020. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelentkezhetne máshogy is, basszus... De tényleg.


Na jó, visszafekszem. Muszáj próbálkozni, mert mindjárt itt a reggel.. Ma 17től már mosott kaki voltam.

2020. dec. 11. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!