Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halállak kapcsolatos tapasztal...

Halállak kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, olyan emberek, főképp egészségügyben dolgozókéra, akik haldokló embereket ápolnak. Milyen tapasztalataik vannak. Főleg furcsa, és megmagyarázatlan esetekre. Idős embereket ápolók véleményére.
2020. dec. 12. 07:28
1 2
 1/11 vantel ***** válasza:
30%

Halas állatok?

Halak állai?

Idős halak állai?idős halakat ápolók?

2020. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem értelek.
2020. dec. 12. 07:50
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Legalább egy kérdést ki tudnál írni normálisan !!!

Szóval azt írta az 1. hogy birka vagy.

2020. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érthető a kérdés. Ha van tapasztalatod a témával, akkor írj légyszíves. Köszönöm.
2020. dec. 12. 07:58
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Én értem a kérdését, elírta a címet a kérdező, halállal kapcsolatos dolokra kíváncsi, bár ez a leírásból ki is derül. Persze egyszerűbb kötekedni, biztos ti még sosem írtatok el semmit...


Én nem dolgozok az egészségügyben, viszont egy halál közeli élményem volt már, nem tudom, ez esetleg érdekel-e?

2020. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

5. Védd csak, de a magyar nyelvről lenne szó.

De az 1. már leirta és legalább vissza olvasná és azt mondaná hogy , bocs de elirtam.

2020. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#5: Én is értem a kérdést, ha nagyon kell, de nem akarom. A válaszolók felé a tisztelet legfikarcnyibb és legelső jele az érthető kérdés. Itt a gyakorin mi válaszolók sokan nyelvtannácik vagyunk.
2020. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az nagyon kelemetlen halál, ha valakit egy helyesírási szótárral csapnak agyon.
2020. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha a hármas/hatos válaszoló otthonosan mozogna a központozás és az ékezetek helyes használata terén...

Persze azzal egyetértek, hogy mindenki olvassa el a kérdését, mielőtt közzétenné azt.


A kérdésre: Édesapám mentőtisztként dolgozott, több érdekes esetet is élt át. Leggyakrabban azt, hogy a beteg a halála előtti pillanatokban valamely szerettének a nevét hangosan kimondta, mellé esetleg kitárta vagy felé nyújtotta a kezét és egyértelműen az általa látott személyre nézett. Persze ez hallucináció is lehet, de mindenképpen érdekes, hogy ez aránylag gyakran előfordult.

2020. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nővér vagyok egy Hajdú-Bihari kórházban, és egyszer a reggeli vizit alkalmával az egyik idős beteg hirtelen hörögni kezdett és latin mondatokat mormogott, aztán meghalt. Az orvosok fejvesztve menekültek.
2020. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!