Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet O-lábam attól, ha sokat...

Lehet O-lábam attól, ha sokat ülök törökülésben?

Figyelt kérdés

Napi 8-10 órát is simán ülök törökülésben amíg dolgozom, mert valamiért ez a kényelmes (otthonról dolgozok, nem irodában művelek ilyet). Megfigyeltem, hogy hajlamos vagyok leguggolni kifordított térdekkel, illetve sokat fáj kinyújtva a lábam, főleg este lefekvésnél. Elkezdett valamilyen elváltozás kialakulni emiatt a térdízületben? O-lábam lesz? Szokjak le erről, mert gond lehet?

Előre is köszi a válaszokat.



2020. dec. 12. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
O-lábad nem lesz, ellenben elszorítod az ereket a lábadban. Olvastam, hogy valaki elaludt a vonaton törökülésben, és amputálni kellett emiatt.
2020. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor trombózis veszély áll fenn?
2020. dec. 12. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy lehet ez kényelmes, nem hogy fél napig, de akár csak fél órát is. És úgy tűnik a szervezeted sem tudja.
2020. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!