Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet attól alhasi fájdalmam,...

Lehet attól alhasi fájdalmam, hogy napok óta törökülésben ülve tanulok?

Figyelt kérdés

Meglehetősen furcsa a kérdés, viszont egy pár napja bal oldalon érdekes érzést érzek az alhasamban. Nem erős a fájdalom, de kis nyomást érzek benne, ülőhelyzetben, fekve jön elő az érzés. Világ életemben makk egészséges voltam, egészséges életmódot folytatok, bár az utóbbi egy hónapban reggeltől-estig szinte csak ülök törökülésben, néha csak az egyik, van, hogy a másik lábamon, tanulnom kellett sokat.


Gyanakodtam persze másra is (vakbélgyulladás, nőgyógyászati problémák?). Viszont a fájdalom nem állandó, és egy pár napja érzem . Más egyéb bajom nincs, nem vagyko lázas, puffadt..)


Fájhat e attól az alhasam, hogy ülök napok óta, eseleg elnyomtam valami szervet a rossz testtartás miatt? v. meghúzódhatott-e valami?


24/N



2017. jan. 12. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet
2017. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!