Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egészségkárosító...

Milyen egészségkárosító hatása lehet a maszknak?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, ha teljes terjedelmében az arcomon hordom, szùr a mellkasom.
2020. dec. 13. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. 25 éve napi 6-7 órát rajtam van.
2020. dec. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Friss levegő helyett az elhasználtat lélegzed be, és ez árthat a tüdődnek.
2020. dec. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
2, nem fáj? Szerinted melyik maszk zár légmentesen, hogy csak az jusson vissza, amit kilélegeztél?
2020. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Karambol, ha bepárásodott szemüveggel nekihajtok valaminek. Erre még nem sikerült megtalálnom a tuti ellenszert, akárhogy teszem fel a maszkot, mindig belihegem a szemüvegemet... :(


Amúgy szerintem semmi. A saját irodámban is az van rajtam, teljesen megszoktam. Pedig volt, hogy épp nem jött be hozzám 4-5 órán keresztül senki. Kicsit megolvasztja a sminket ahogy szuszogok benne, ezért megpandásodik a szemem.:)

2020. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Leszogeznem hogy ez az en velemenyem.

De szerintem semmi egeszsegkarosito hatasa nincs, esetleg ami rossz hogy huzamosabb ido utan kevesebb levegot tudok beszivni es elkezd fajni a fejem, de ezen kivul szerintem semmi

2020. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha cserélgeted ELVILEG semmi, gyakorlatilag senki se cserélgeti, van aki ugyan azt hordja az eleje óta.


Amúgy igen fertőző dolgok telepedhetnek meg rajta, és min egy petricsészében szépen fejlődgetnek.

2020. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy megjegyezném igen nekem is szúr a mellkasom, boltban sokszor voltam ájulás közeli állapotban...


Mondjuk abban a tömegben amit a csodás boltbezárós korlátozás hozott össze, szerintem rosszabbakat is ellehet kapni mint a covid...

2020. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1. Mit dolgozol, hogy ennyit van rajtad?
2020. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem tapasztalatom,bár lehet hogy helytelen, hogy a gyerekeim sokkal fáradékonyabbak ha egész napaszkban kell lenniü
2020. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én 16-18 órát dolgozom és megkövetelik, hogy rajtunk legyen végig!
2020. dec. 13. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!