Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egészségkárosító...

Milyen egészségkárosító hatása lehet a maszknak?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, ha teljes terjedelmében az arcomon hordom, szùr a mellkasom.
2020. dec. 13. 06:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
8, műtősnő vagyok, 95 óta.
2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez most ilyen, ki kell bírni. Váltogasd, az egyébként is muszáj. Legyen nálad több típus. Ha te személy szerint nem félsz a fertőzéstől, akkor könnyebb, vékonyabb textil maszkokat viselj, az a többieket ugyanúgy védi, befelé véd kevésbé, de kényelmesek.
2020. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az utcai használatával vannak fenntartásaim. Egy ködös, nyirkos reggeli kb 1 séta után nedves, vízes a maszk, ez mennyire egészséges?
2020. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utcán még csak csak elmegy de zárt térben, vásárlaskor többször mar rosszul lettem. Ki kellett mennema levegőre és utána tudtam folytatni a vásárlást. Illetve volt hogy elgyenültem és le kellett ülnöm a padra.

Nekem eleve orrsövényferdülésem van, szerintem ez így a maszkkal kombinálva okozza ezeket a tüneteket.

2020. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!