Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az alvási szokásod...

Milyen az alvási szokásod ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy teljes csöndben alszotok el vagy valami mindig szól? Én például már nagyon rég úgy alszom, hogy beteszek egy olyan filmet amit már láttam, így nem figyelek rá és hamar elalszom. De ismerek olyat aki rádióra alszik, szó szerint zenére (nekem nem menne).
2020. dec. 16. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen kellett a tv a fény miatt. Általában főzőműsor vagy valami hasonló laza dolog ment, de az is némán. Szóval csak a fény miatt ment, és csak azért nem volt mindegy, hogy mi, hogy ne lássak semmi durvát elalvás előtt. 😅 Most már viszont úgy alszok, hogy nem megy semmi, szóval teljes csönd és sötétség.
2020. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Covid elott szepen csondben nyugodtan elaludtam. Azota viszont egyfajta szorongas plusz a totalis ingerszegenyseg miatt belemrogzodott a fulhallgatoval alvas. Tudom, hogy nem jo. Mikor felebredek, kikapcsolom. Raadasul angol hircsatornara alszom, meg rosszabb.
2020. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak csendben és sötétben tudok. A filmre pl akkor is akaratlanul figyelek, ha már láttam, úgy mindig kínlódás az elalvás.
2020. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak csendben és sötétben(de nem vaksötétben) tudok. Sajnos nagyon rossz alvó vagyok, nem alszom mélyen és minden kis zajra felkelek...
2020. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy a francba lehet úgy elaludni, ha mellette megy valami izé?
2020. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én speciel nem tudok teljes csendben aludni, mert minden neszre figyelek, akár a falióra kattogására is. Viszont egy olyan film amit már ezerszer láttam pl, vagy egy podcast ha megy úgy elalszom rajta pillanatok alatt mint a fene :D Ez persze nem jelenti azt, hogy nem tudnék elaludni teljes csendben, csak én szeretem ha szól valami.
2020. dec. 17. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Úgy, hogy van aki fél a sötétben. 😉 Csak egy részük inkább beruház egy éjjeli lámpára.
2020. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!