Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire kell szigorúan venni...

Mennyire kell szigorúan venni egy gomba elleni kenőcs és egy kismamavitamin szavatossági idejét?

Figyelt kérdés
A kenőcs lejárata 2020.11. hó, a kismamavitaminé 2021.01. hó ebből 2 havi adag van. Felhasználhatók még vagy kidobjam?
2020. dec. 20. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még felhasználható.Addig garantàlt a szavatossága,az nem azt jelenti,hogy mindjárt rossz.
2020. dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kenőcs belsőleg? Kidobnám. De külsőleg sin s sok értelme használni, a hatóanyaga megváltozhatott az állas során. Pláne hogy a kenőcsökön, krémeken van egy másik lejárati dátum is, ami a felbontástól számítandó. A vitaminnak sok baja nem lehet, max nem használ.
2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor most olvastam,hogy terhes nők esetében inkàbb kerülendő a lejárt vitamin.Utánaolvastam mert jó kérdés.
2020. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Én még nem dobnám ki. Lehet, hogy a kenőcsre jövő héten szükséged lesz, teljesen jó az még.

A vitaminnak se lesz baja, de ha nincs most tervben baba, akkor felesleges tartogatni.

2020. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!