Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van mindig mindentől...

Miért van mindig mindentől hányingerem?

Figyelt kérdés

Nem tudok normálisan edzeni 10 percet se, mert elkap a hányinger már a 4-dik percben. Nem bírok egy helyben megülni több percig, mert elkap a hányinger . Bármit csinálok, a nap folyamán min. 4x van hányingerem , már évek óta. Nem tudom mi lehet a probléma , sokszor voltam orvosnál sosem mondta hogy bármi bajom is lenne, volt pár hónappal ezelőtt vérvételem is, abban sem talált semmit sem..



19/L



2020. dec. 21. 09:23
 1/10 A kérdező kommentje:
És mindig, a nap folyamán többször is jön fel valami a torkomon, nagy hanggal....
2020. dec. 21. 09:24
 2/10 A kérdező kommentje:

Semmilyen háttere sincs, nem izzadok, stb. Szédülni csak nagyon ritkán szoktam. Amint leírtam, már évek óta van ez, szóval terhes sem vagyok. Az orvos sem mondta soha hogy lenne bármi bajom is, pedig sűrűn jártam hozzá mert beteges vagyok.. Semmilyen vitamint nem szedek (sajnos) max banánt eszek, mikor úgy adódik !


Inkább zsíros ételeket fogyasztok. Azt tudni kell rólam , nemtudom mennyire lényeges , 165 cm magas vagyok és 46,5 kg, hízni nemtudok , bárhogy is próbálok , most többet is eszek mert leszoktam a cigarettáról, legalábbis nem szívom már 20 napja ..

2020. dec. 21. 09:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet reflux
2020. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz
2020. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Hat itt max a 3-dik tünet jellemző csak rám, de az is ritkán..Legtöbbször nem savat szoktam felböfögni , savasat max 3 hetente ..

2020. dec. 21. 09:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen elfogok menni háziorvoshoz, viszont o nagyon bunkó velem, lekezelően bánik, sosem vizsgált meg csak saccra felírt valamit és ennyi, jöhet a következő ... váltani háziorvost pedig most ebben a helyzetben nemtudom mennyire érdemes .. vagy hatásos .. nemtudom hogy mondjam ..
2020. dec. 21. 09:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Kis faluban élek, legközelebb 20kmre van egy kisváros 2 haziorvossal ..
2020. dec. 21. 09:46
 8/10 A kérdező kommentje:
És nagyon felek, hogy talán gyomorfekély !😭 Ugyanis a Nővéremnek is vannak bélproblémái.
2020. dec. 21. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos stressztől is lehet. Nem vagy ideges? Egy idő után már pszichésen is beképzelheted, mert félsz tőle.
2020. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, stresszes vagyok nagyon.. :( viszont nemtudom hogyan kepzelhetem be magamnak, hiszen nem is gondolok ra egyáltalán, meg ha valami másra is gondolok akkor is előjön !
2020. dec. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!