Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem akarják beadatni a...

Akik nem akarják beadatni a korona elleni oltást, miért?

Figyelt kérdés
Nem vitázni akarok, szimplán érdekel a véleményetek. Kérlek a "csipsz van benne" meg "irányítani akarnak vele" című válaszokkal kíméljetek.

2020. dec. 22. 18:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Rövid válasz: Tifany Dover (nem akarom ugy végezni) tudom nem halt meg!
2020. dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

De állítólag meghalt, kamu nővérke állt be helyette, akinek még a neve is kiderült, valamint Tiffany az instán több ember kérdésére sem válaszol már utolsó képét dec. 14-én rakta ki. írjatok be és kérdezzetek még ti is istán, hogy él-e még: tiffany_dover_, a facebook profilját már törölték. Valahol az anyukája írja ki a kíváncsiskodóknak, hogy hagyják őket békében gyászolni. Nagyon nagy felelőtlenség ez az egész, és ez a titkolózás....


Amúgy meg:


Ne válaszoljatok a kérdezőnek, mert így gyűjti az információkat arról, hogy hogyan lehetne a népet puhítani a beadással kapcsolatban. Egyébként ez már más alapokon van kifejlesztve a vírus, és embereken még nincs biztonsággal tesztelve, épphogy atrugdostak jóindulattal a 3. fázison. Állatokon már régebben kíserleteztek vele, de autoimmunok lettek, ezért leálltak vele. Most a virushiszteria azért van, hogy embereknek is beadathassák, de még puhítani kell a népet. A nem az nem, add be a megrendelt mennyiséget magadnak kétnaponta, attól biztos védve leszel. Kb. Minden második kérdést ő írja ki. Értelem.

2020. dec. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Oltást akartam írni. :D
2020. dec. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
92%

Ha idővel kiderülne, hogy megbízható az oltás akkor beadatnám. De így ezt nem.

Most érkezett a Pfizer vakcina. De mi van az orosszal és a kínaival? Azok is jönnek majd? Lehet majd választani? Melyikből mennyi oltás kell? Mennyi ideig adnak védettséget? A mutálodott vírus ellen is véd valamelyik?

Annyira bizonytalan az egész.

2020. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

nem kérem, most lett összekutyulva, nem hinném hogy van elég eredmény, kísérlet stb hogy azt mondják biztonságos.


amit a 8-as írt, azon jót röhögtem :D

tényleg olyan impotensek az egésszel kapcsolatban, az intézkedések komolytalanok. létezik a vírus az oké, de ez ami körülötte megy az bohóckodás.

hordd a maszkot, mert az majd megvéd. főleg ha sokan az egyszer használatos maszkot hordják vagy száz éve. és a csomagolására rá van írva hogy nem orvosi termék...

sok minden ellentmondás lehetne ide írni, kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.

2020. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen azért, mert régebben az influenza oltástól én, s az egész családom jobban betegeskedett, mint anélkül, ami azért tesztelt vakcina. Egyébként szó volt arról is, hogy kötelezővé is tennék, ha a mindennapjaidat korlátozás mentesen akarod élni, de szerintem gond nélkül, ellenszolgáltatás fejében ki lehet ezt is játszani ebben a korrupt országban. Egy vicc amúgy ez az egész, de nem megyek bele...
2020. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
96%
Mert az immunrendszeremben bízom jobban, nem egy elkapkodott oltásban. Sajnos már megtapasztaltam milyen az amikor az oltás visszaüt, pedig az régóta alkalmazott influenzaoltás volt. Inkább öt influenza egy télen mint egy olyan oltás okozta reakció, nem éri meg a kockázatot. És azóta így vagyok mindennel, vagy megküzd vele a szervezetem vagy ott maradok, az oltás mindenképp nagyobb kockázat.
2020. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

[link]


“A 64 év felettiek és a felsőfokú végzettségűek tervezik leginkább, hogy beoltatják magukat. A munkanélküliek, a fiatalok és az alacsonyabb végzettségűek a legelutasítóbbak. Az elutasítók aránya egyik csoportban sem éri el az 50%-ot.”


Itt burkoltan lehülyézik azt, aki nem elutasító az oltással szemben. Kész röhej, bár az ész, széles látókör biztosan egy felsőoktatási papírhoz köthető. Na, ezért nem veszem komolyan az ilyen 24.hu, HVG, Portfolió és társait.

2020. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban elutasító akart lenni. Elnézést.
2020. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
#8 Vigyázz, mert jön a birka sereg, bégetve. “Konteós, konteós, konteós, fusson, ki merre lát.” Az ilyenek csak tudnám, miért nem írják fel a homlokukra ezt a szót. Viccet félretéve, tényleg érdekes, hogy ezt az egészet ennyire nem képesek sokan átlátni, nem képesek gondolkozni, csak józan paraszti ésszel kellene.
2020. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!