Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik nem akarják beadatni a...

Akik nem akarják beadatni a korona elleni oltást, miért?

Figyelt kérdés
Nem vitázni akarok, szimplán érdekel a véleményetek. Kérlek a "csipsz van benne" meg "irányítani akarnak vele" című válaszokkal kíméljetek.

2020. dec. 22. 18:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan lehülyézhet. szokták mondani aki nem ért semmihez az újságírónak megy :)

nekem volt ismerősöm aki influenza oltás megkapta és még is influenzás lett. de ahogy olvasom, mások is jártak már így.

pedig az van már pár éve, volt idő kifejleszteni, tesztelni stb.

ezt meg összecsapják 1 év alatt és hadd szóljon.

2020. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt furcsállom, amikor egy gyógyszerészt visznek el a véleményéért, miközben a gyógyszerreklámok évtizedek óta így szólnak, “Kérdezze meg kezelőorvosát, GYÓGYSZERÉSZÉT az esetleges kockázatokról, mellékhatásokról. Kicsit különös, nem?
2020. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

pedig van pár akit lemondattak, kitettek, ellene fordulnak.

kicsit olyan ez mint régebben, aki a párt ellen van azt elhallgattatják

2020. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%

Azt tanultam mindenhol, hogyha valami működik, akkor, ahhoz nem kell, hozzányúlni és ez az emberi testre is igaz.

De a prevenció sem elhanyagolható persze.

2020. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%
23-as. Csak az a furi, hogy itt, az internet világában se veszik az emberek a fáradságot, hogy utánanézzenek dolgoknak, biztos minden úgy van-e, ahogy a a tévé leadja, biztos azokat az infókat kell-e készpénznek venni. Még 30 évvel ezelőtt, amikor nem volt ez a lehetőség, még megértettem volna. De most? Minek van internet hozzáférésük akkor, ha csak a beb...szós live nézésére tudják csak használni? Na mindegy...
2020. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%
25ös: hűűű mert az interneten a szent igazság van?
2020. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
26-os. Ezt senki nem mondta, én se, csak amikor a tévében megvádolnak egy embert olyan kijelentéssel, amit sose állított, akkor máshol nagyon nem tudsz utánanézni, hogy mit is mondott valójában, mint az interneten. Remélem azért ezt nem kell megmagyarázni, ha van internet hozzáférésed, akkor használni is tudod, gondolom én. Leszerepelt a tévé, s a társ webes híroldalak is mindenben, amikor ott volt tavasszal a magyar motoros, akire ráfogták, hogy a Covidban halt meg, majd 2 héttel később már ők is bevallották, hogy semmi köze nem volt hozzá, mindegy addig mi terjedt el, hogyan manipulálták az embereket, a lehető legtöbb kattintás számot elérték, nekik ez a lényeg. Arról már nem is beszélek, amikor a hírekben azt lehetett hallani, milyen szigor van Németországban, aztán rákérdeztem, s a fele se volt igaz annak, ami a híradóban hallható volt, elegük van az ottaniaknak már ebből az egészből, de nyilván vírustagadóknak vannak beállítva a magyar médiában, mi másnak, mert arra se képesek akkor már, hogy koronavírus tagadóknak, vagy Covid tagadóknak állítanák be őket. Szerintem ezek elég indokok, hogy a tévét fenntartásokkal kezelje ember, s ne legyen lusta, akár az interneten, akár személyesen megbizonyosodni az események valódiságáról.
2020. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24%

27: hát itt megint csak részletezted hogy "elég indokok, hogy a tévét fenntartásokkal kezelje ember,"

meg leírtad hogy rá lehet keresni a neten egy hírre amit a tvben leadtak. interneten is ugyan úgy tudnak írni egy kamu riportot mint a tvben. azt hittem elmondod mért kellene hinni azt amit a neten olvashat valaki, de ez elmaradt.

nem teljesen érthető a mondandód, de szerintem akinek válaszoltál se biztos hogy érti.

2020. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%
28. Akkor olvasd el többször. Már nehogy én tanítsam meg, hogy hogyan kell az internetet okosan használni, de le is írtam, hogy egy személyt is megkérdezhetsz, akár az interneten is. Vagy csak hírolvasásra lehet a netet használni? :D Hol írtam én, hogy nem tudnak kamu riportot írni? Persze, hogy tudnak, ezek többsége társ webhíroldal, de ezt is leírtam. :D
2020. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

#25: Az rendben, hogy valamit hallani a tv-ben és utána néznek a neten. De hogy hogy jön ide az hogy utána járok a neten hogy mit mondott pontosan? Nincs összefüggés...

A 22-es írta hogy egy orvost a véleménye miatt elhallgattatnak, lemondatnak stb és ez neki furcsa. Utána meg meg lett említve hogy olyan ez mint régen a pártoknál.


Valószínű az interneten is azt olvasni mit mondott, meg hogy elviszik a véleményéért.

Nem sok különbség van abban hogy tv-ben vagy az interneten tudom meg.

2020. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!