Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a tramadol...

Milyen érzés a tramadol hatása? Eufórikus? Ha igen hany mg-től? (Csak kíváncsiság) Nektek milyen érzés volt és miylen mellékhatások jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Gyógyszer, fájdalomcsillapító, tramadol , tramadolor 50mg 100mg 150mg 200mg

2020. dec. 23. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fájdalomra szedem, épp elég, hogy azt eltünteti.
2020. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kábít be?
2020. dec. 23. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2020. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hany mg/nap?
2020. dec. 23. 23:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Hatalmas nyugodt, eufórikus élmény 300-400 mg-s adagtól már bőven bekábulsz. 200-250 mg is már érezhető. Igazából olyasmi érzésem van tőle mint az MDMA. Csak ez mélyebb és csillesebb. Azt mégis, hogy érted, hogy hány mg nap. Minden nap akarod nyomni. Úgy készülj vele, hogy hatalmas lelki függőséget okoz. Nagyobbat mint az MDMA. És toleraniát is nagyot épít ki tehát a végén már az lesz, hogy 1000 mg felett kell fogyasztani nap mint nap. És még ez is kitudd alakítani elég erős fizikai függőséget. Talán még rosszabbat mint a metadon. Ne akarj rá szokni droggra pláne így mert nem lesz jobb! Ha meg mégis így döntesz akkor inkább eki vagy speed mint ez. Mivel ez nagyon eltud vinni!
2020. dec. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös válasz író! Én naponta 3 X 2 szem tramadolt szedek. 1 Tramadol kapszula = 50 MG. Azaz napi 300 MG-ot szedek. De az orvosom azt mondta, hogy választhatok az enyhébb tramadol és a morfium között. Hát én inkább a tramadolt választottam. Egy kicsit álmosabb vagyok, és ennyi.
2022. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Csatlakozom az 5-öshöz, 300-400 mg bekábít, kellemes eufóriát, teljes testbeni bizsergést okoz.

Viszont ez egyén függő is, van egy ismerősöm, akinek már a sima 50-es is hasonló élményt adott. Ő valószínű beletartozik abba az 1%-ba, aki hiperérzékeny a Tramadolra.

Ugyanitt: ha valaki tud megbízható Tramadol internetes beszerzési forrást, az keressen privátban! :D sajnos én nem tudok.

2023. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
5-os! Siman vizzel vetted be a kapszulat, vagy szetszedve, por alakban?
2023. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os voltam. És még mindig szedem a 3 X 2 szem tramadolt. Sajnos nem elég hatásos már. 8-as válaszírónak. Én egészbe szedem be, és nyelem le a kapszulát.
2023. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én tegnap vettem be vettem 2db 50 mg-osat es meg egy 50 mg-osat felszivtam nagyon enyhen bekabultam tole, aztan elaludtam de folyton felkeltem ejszaka aztan reggel nagyon furcsan ereztem magam, hanyingerem volt, olyan elmosodott volt minden. aztan elindultam a buszhoz es egyszercsak megalltam es odahanytam a fube xdd szoval igazabol nem volt semmi kulonos csak enyhen bekabultam aztan masnap meg rosszul voltam. ha be akartok kabulni inkabb vegyetek be 4-5 xanaxot es azzal hatasosabb
2023. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!