Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Különböznek valamiben az...

Különböznek valamiben az adott tabletták?

Figyelt kérdés
Tehát logó, szín forma alapján. Az egyik talán olyan, hogy nagyon tiszta, erős, jó. Tiszta MD-ket tartalmaz. Meg kitarthat valóban 6-7 óráig. A másik meg talán olyan, hogy meg is halhatsz tőle. Vagy egyszer ilyet egyszer olyat gyártanak ilyenre, olyanra? Pl , poker, moncler, redbull, 23, tesla, tekashi, superman, porsche, stb ezek jók vagy van ami halálos ezekből is? Hirtelen most csak ezeket tudom, de van még sok féle. Én 3x csináltam de az mind3 olyan volt, hogy rövid volt a jó része le voltam izzadva mint az állat remegtem, hánytam összevissza. Az elsőnél még a szívem is fájt. Pedig csak felet vettem be. És az nem is volt olyan jó. Gyakorlatilag az szinte olyan volt mintha semmit nem csináltam volna csak fel lennék pörögve meg hullámoznának a dolgok. Bár a zöldnél meg az első kettőnél volt szinte ugyanez. De azt legalább nem lehet tuladagólni. És nem lehet mérgező, mert természetes.

2020. dec. 24. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudhatod, hogy mi van abban a tabiban igazából, amit vásárolsz, lehet hamisított bármelyik. Aki drogot szed, az életével játszik.


A daath.hu-n közzé szokták tenni, ha veszélyes anyag kerül forgalomba, persze tapasztalat alapján. Simán kerülhetsz te is abba a helyzetbe, hogy egyszer majd a te károdon okulnak mások.


Vigyázz magadra, kérlek!

2020. dec. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanitt találsz egy adatbázist is a tabletták külleméről, várható hatásairól és körülbelüli összetételéről.
2020. dec. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Pl 9 évvel ezelőtt elvileg a Superman tabletták voltak a legjobbak. Utána azt hamisították. És olyan tabik kerültek piacra helyette amiből néha fél elég volt ahhoz, hogy kórházba vagy temetőbe kerüljön valaki. Ezt én is csak a daathról tudom. Mivel csak 6x ekiztem. Az általad említett márkák közül csak a tekashit (6ix9ine) próbáltam a szürkés rózsaszínt. Mivel nem olyab erős kb 200-220mg ezért egészben vettem be. Vagyis ez erősnek számít, de én kevésbé vagyok rá érzékeny. A legjobb eki volt amit próbáltam. De csak 1 óráig tartott. Elvileg az nem azért olyan jó mert tiszta mdma van benne hanem mert fel van ütve methel és katival. Az összes 69 elvileg. A bikára azt mondják tiszta mda-mdma tartalmú. A teslánál elvileg csak a narancssárga tartalmaz tiszta mdma-t. De elvileg a többi az rossz. Ezeknél elvileg 4-5 óra a csúcs. De biztosan a redbullból is van hamisított darab. Én próbáltam olyan fajtát is amitől másnap depressziós voltam. Azok a tabletták amiket te próbáltál vagy nem mdxx voltak. Vagy pedig talán egyszerre sokat vettél be. Van amelyikbe még ha MDMA is van egy fél is sok lehet főleg egy kezdőnek. Viszont az első tablettában tutti nem mdma volt. Vagy ha az is volt nagy kevés olyan 20mg maximum :D. De szerintem valami designer cucc volt. Mivel a fünél én sem éreztem meg nagyon az elsőt. Viszont az extasy olyan, hogy általában mindenki jól érzi már első alkalommal is. És a zöld sem biztonságos már, mivel mindeggyik le van fujjva szinti kannával. Tehát ha szándékosan valaki elszív 3g-t az is lehet halálos :D.
2020. dec. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én régen használtam, akkor fele ennyi sem volt átlagosan egy tabi hatóanyag tartalma, mint most, és szerintem emiatt cseszik el a legtöbben; 120mg hatóanyag felett már veszélyesnek nyilvánítják a tablettát és -amennyire még belelátok- mára erősen piacvezetőek lettek a 200+mg tartalmú tabletták (de találkoztam már 450-500mg-os tablettával is), ami azt jelenti, hogy egy kezdő használónak egy mai átlagos tabletta negyede is elég, a fele pedig több, mint sok. Az eki eléggé "egységesen" terjed Európában, tehát szinte biztosan ugyanaz pld. egy Rolex Magyarországon, mint mondjuk Hollandiában, szóval tudod ellenőrizni a hatóanyag típusát és mennyiségét drugsdata-n, aztán próbáld úgy nézni, hogy ne vigyél be 70-80mg-nál többet, tehát pld. egy 240mg-os Pharaoh harmada simán elég neked.


A halál/túladagolás téma pedig "nem olyan vészes", mint ahogy a köztudatban kering, mint kiderült az utóbbi időkben, a média az elmúlt évtizedekben erősen kiemelte az eki által okozott haláleseteket a többihez képest (Skóciában pld. minden egyes eki okozta halálesetről beszámoltak, közben csak minden 3. amfetamin okozta halálesetről számoltak be), illetve az eki fogyasztás utáni halálesetek listáján az első helyen a hőguta áll (ez főleg klubokban, zárt téren tartott bulikban kockázat), utána a túlivás (az emberek annyira kiszáradnak, hogy egyszerűen túl sok vizet isznak) és csak harmadik helyen van a szívleállás. Egy kis odafigyeléssel nagyon könnyen elkerülhető mindhárom.

2020. dec. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy a legtöbb baglyos cucc általában pont, hogy gyenge szokott lenni. Akkor mégis melyek azok a tabik amik olyanok mint Pl Redbull, Tesla ? Mert az most lehet, hogy régen a WhatsApp meg a Rolex nagyon jók voltak de már azok is lehettek másmilyenek. A Rolexből csináltak már olyat is ami veszélyes! Na meg pl WhatsAppot már nem nagyon gyártanak.
2021. jan. 3. 02:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikről te írtál azokat nem próbáltam. Viszont a zöld volcom és sárga legos ekik nagyon tiszták haluzosak és a csúcs akár 5-6 óra is. Vagy ott van pl a piros horogkeresztes. Az olyan 135mg csak. Viszont nagyon jó. A csúcs itt is olyan 4-4,5 óra. A horogkeresztes lasztik régen is nagyon adták most megint van piacon egy pár darab! Ezeket próbáld ki!
2021. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!