Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vírus és az oltás hatalmas...

A vírus és az oltás hatalmas ellentétet fog kiváltani az emberekben?

Figyelt kérdés
Én már azt is el tudom képzelni, hogy elkezdenek majd verekedni az emberek egymással, mert két csoport lesz, aki beadatja az oltást és aki nem, és mindketten annyira meg vannak győződve a saját igazukról, hogy ez kapcsolatokat tehet tönkre. Nálunk pl a főnök és néhány beosztott között is van ilyen vélemény különbség, tartják magukat egyelőre, de néha a főnök olyan stílusban szólt a vele ellentétes véleményen lévő kollégához, hogy az gáz volt. Most ez lesz? Mindenki utálni fog mindenkit emiatt?
2020. dec. 26. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a hozadéka ismerek olyat azért nem beszélnek mert egyik szerint nincs a másik szerint van . Majd megbékélnek .
2020. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehát ez annyira gáz, nekem is van egy véleményem, de ha a másiknak más, én nem ugrok neki. Inkább el se mondom akkor a véleményem... Ez lesz a megoldás..
2020. dec. 26. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt már valaki felvetette, hogy diszkrimminálni kell az oltás elleneseket.

Szerinted így mi lesz?

Egyáltalán nem normális dolog.

Sajnos az emberek sem azok.

2020. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, találnak valamit, amit marcangolhatnak, és rávetik magukat.
2020. dec. 26. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan már nem a valóságban élnek ha nem a reklámok és hírek hatása alatt .
2020. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Igen...s ez a cél..."oszd meg,és uralkodj..."Amíg ezekkel a problémákkal vannak elfoglalva az "átlagemberek","nekik" el lehet lopni akármit,meg lehet csinálni bármekkora gazságot,senki nem veszi észre...
2021. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!