Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Pfizer-Biontech COVID...

A Pfizer-Biontech COVID oltását -80 fokosan is adják be?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 18:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Most hallottam, hogy fél órával a beadás előtt elkezdik kiengedni amíg 2-8 fokos nem lesz.
2020. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
5-6: olvasva a kommentjeiteket, majdnem meghaltam a röhögéstől.
2020. dec. 26. 21:35
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
erről hol lehet olvasni? hogy szállítják? úgy értem hányasával csomagolva külön hőmérővel ellátott jégakkus hűtőszekrényben? hányasával kezdik felolvasztani? ha felolvad (milyen gyorsan?) utána mennyi ideig lehet szobahőmérsékleten? ezt hogy számolják ki? egy óra alatt x oltás, pont annyi legyen kész, ha több marad, az kuka? ha még nem olvad ki, várni kell??? szállítás közben mi történik? kiolvasztás előtt ellenőrzik dobozonként? sok a kérdés, nem????
2020. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy fagyasztva adják be, akkor a leg folyékonyabb.
2020. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
13-aska: igen sok érdés, amire a válasz egyszerüen az, hogy LOGISTIKA. Ez egy munkafolyamat, ehhez értö szakemberek végzik. Olyan, mint az élelmiszerboltokba szállított friss-, fagyasztott-, vagy szárarazáru szállításának a kitervelése, lebonyoitása. Ott, ha kis bibi történne, még nem lesz nagy baj belöle. Ezt az oltást viszont a világon mindenhol egyformán fogják logisztikailag kezelni, így Magyrországon is. Arra is gondolhatsz, hogy miképpen kerül ide hozzánk ez a rengeteg mennyiségü mégyhütött áru. Ugyanúgy megy tovább itt is a folyamat, amíg belénk nem szúrják.
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy. Látni sem akarom.
2020. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#10 nekem olyan 85-nek tűnik.
2020. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Beadás előtt 2 órával már kiveszik, nem -70 fokosan adják be
2020. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Ma az állami rádióban /Kossuth/ bemondtak egy hírt: valahol Európában meg kellett semmisíteni egy szállítmány vakcinát, nem merték beadni, mert kiderült, hogy a vakcina szállítás közben plusz 17 fokra felmelegedett. Ezt hogyan kell értékelni? Kiváló termék - gondatlan logisztika?
2020. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Még ha -70 fokosan is folyékony, akkor sem ennyi így adnák be mert megfagyasztaná a körülötte lévő szövetet. Azt hogy hány fokosan adják be azt legfeljebb ők tudják.
2020. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!