Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bisoprolol 2.5mg napi szedése?

Bisoprolol 2.5mg napi szedése?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni, hogy 7-évesen volt egy agyvérzésem most 19éves vagyok és sajna már feküdtem ez miatt a kórházban akkor még a gyerek osztályon kb 3.éve volt azt mondták, hogy nem kell szednem vérnyomástól gyógyszert. De viszont mindezek előtt a házi orvos felírt a Bisoprololt fél szemével ami 2.5mg ez kb3.éve volt. De azt mondták a gyerek osztályon hogy ne szedjem így nem is szedtem. De viszont mostanába is magas szokott lenne 150-160 a szívverés is 90-100 körül ha beveszem a bisoprolol gyógyszert akkor le viszi 130-120 a szívverés 50-60 de ha hosszú távon szedem nem lesz baj belőle? Ünnepek után mindenképp felhívom a házi orvost. UI:ASA protectet is szedek véralvadásgátló
2020. dec. 26. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz bajod ha azt szeded. Bár nem értem mi köze az agyvérzésnek és a Bisoprolol szedésnek egymáshoz. Mennyiről mennyire viszi le?


Biztos vérzés volt, vagy elzáródás? Miért is kell szedned ASA protectet?

2020. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kelll szednem, hogy ne következzen be megint az agyvérzés, és igen vérzés volt. 150ről (pulzus90-100) 120-ra (pulzus 50-60)
2020. dec. 27. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet én nem vagyok elég tanult, de aki hajlamos az agyvérzésre, miért kell vérhigítót szednie?
2020. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!