Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kapok levegőt? Mit...

Miért nem kapok levegőt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy úgy érzem, nem jut elég levegő a tudombe. Ilyen gomboc érzés van a torkomban, mintha nyomna valami a nyelőcsovemet és a legcsovemet is. Hiába veszek nagy levegőt, egyszerűen úgy érzem, nem elég. Csak akkor jó, ha ásítok, de hát nem asithatok folyamatosan.

Lehet összefüggésben azzal, hogy délután ettem csokit, és amikor lenyeltwm a nyálam, felrement picit. Aztán köhögtem, levegőt akartam venni, de egyszerűen nem tudtam. Aztán persze elmúlt szerencsére.

Lehet a stressz miatt ez az egész? Eléggé hipochonder is vagyok :/



2020. dec. 27. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Tudod te is, hogy koronatüneteket soroltál
2020. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lol eszembe sem jutott a korona 💀

Ez egy tünete xdd de nem ezzel kezdődik

2020. dec. 27. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ég a gyomrod? A reflux szokott ilyen lenni, meg a pánikroham.
2020. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem égett, nem is szokott.

Tudtommal nincs refluxom, viszont gyakran van panikrohamom

2020. dec. 28. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kérdezed. Menj pszichiáterhez
2021. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsoltiposta válasza:
Menj el ultrahangra hatha van ott valami. Es csinaltass allergia tesztet. Nekem kiderult par etelre allergias vagyok.. amuhy Nekem hasonlo gondom volt csak en tejet nyeltem felre.. piszok szar volt , pedig en nem vagyok parás.
2021. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsoltiposta válasza:

Szia !

Oxigénhiányos a szervezeted. Kezdj el sportolni, és itt elsősorban gyaloglás, futás, biciklizés, úszás, -aktív belégzéssel járó sportokat ajánlom, az egy idő után megoldja a problémát. addig pedig ha nagyon zavar tudsz oxigén sportpalackot venni amit hegymászok, sportolók, és Covidos betegek is használnak [link]

2021. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!