Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az iskolában,...

Mit csináljak? Az iskolában, maszkban nem kapok levegőt. 19/l

Figyelt kérdés

Betartom a szabályt, féltem a saját- és az apám egészségét, ezért végig rajtam a maszk, de nem kapok benne levegőt. Eleget alszok, mégis egy tanóra se telik el, ülve csukódnak le-le a szemeim. Teljesíteni se tudok jól, így. Kicsi a terem, vagyunk benne huszonhárman (ma jött egy új lány, tegnap még huszonketten voltunk). A többiek csak akkor veszik fel, ha erősen rájuk parancsol a tanár, de rövidesen akkor is van aki leveszi vagy lehúzza, hogy ne takarja az orrát vagy száját, tehát nekik ezzel nincs bajuk, viszont egymás nyakán lógnak.


Én viszont már nem sokáig bírom így, így is parázok, nehogy hazavigyek valamit, mert apám egészsége nem acélos, hogy kelljen neki a korona. :(


2020. szept. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki átesett már ezen. Hozzá lehet szokni.

Azonban ha megkérdezhetem milyen maszkot használsz? Mert vannak kifejezetten kényelmesebb típusok is. Persze ahhoz is eltart egy ideig hozzászokni.

2020. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 6 hónapja maszkot hordok. Mindig, amikor kiléptem az ajtón, csak most hirtelen 7-9 órát kell kibírni maszkban bent. A maszkkal nincs gond, kényelmes.
2020. szept. 9. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Talán tarthatnál néha szüneteket. Biztos van nálatok is olyan hely, ahol le lehet venni a maszkot. Nálunk pl. az ebédlő és az udvar ilyen. Plusz ha nagyon kell kikéreszkedhetsz óráról is egy kicsit.

16/L

2020. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hivatalosan, nincs ilyen hely. Ebédlő, öltöző, udvar... nálunk ilyen nincs. Budapesti iskola, de nagyon kicsi.
2020. szept. 9. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

1/2 vagyok

Úgy tényleg nehéz kibírni, ha egy percre sem veheted le. Nem is eszel az iskolában? Esetleg kipróbálhatnál egy légszűrő maszkot, mert ott a szűrőn keresztül talán több levegőt kapsz

2020. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!