Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek valami tipp?

Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés

Anyukám egyáltalán nem hisz a vakcinában. Azt hiszi, hogy csippet adnak belénk. A nagymamámat le is beszélte róla. Én felolvastam az összetevőit is neki, azt is elmagyaráztam, hogy melyik miért kell bele, de azt mondta, hogy bármit írhatnak bárhol. Aztán egy filmmel mentegetőzött, talán a “Fertőzés” nevezetűvel, hogy ő látta ezt a filmet...

Sehogy nem tudom neki elmagyarázni, hogy nem csippet raknak belénk, ezt a hülyeséget komolyan. Néha úgy érzem, mintha ő lenne a gyerek és én az anyja. Tehát nem tudok mit csinálni, valakinek valami tipp? Anyukám ostromát meg hagyjuk, nem kell szidni, csak adjatok tippet, mert én már kifogytam. Igen, elég nehéz, mert nem hisz a tudományban, de hát megpróbálom a lehetetlent.



2020. dec. 28. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a témát.

Mindazonáltal...

A filmben(Fertőzés) szó sincsen semmiféle csipről egyébként.Ha a filmet veszi alapul,akkor beoltatja magát.

2020. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy minden hülyeséget alapul vesz.


De köszönöm szépen a válaszod!

2020. dec. 28. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért bátorkodtam elsősorban azt javasolni,hogy kerüld/hagyd a témát.

Ha szóba kerül,tereld el a beszélgetést.

Nyilván az aggódás is benned van.Figyeld a kézmosást,a fertőtlenítést,a "maszkosdit!.

Ha betartható a figyelem,nem lesz baj,és oltani sem kell.

A "barátnők" úgyis erősebb "tanácsokat" adnak int TE!

(Tetszik érteni?!? :)

2020. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, értem amit mondasz.

Egyébként hordja a maszkot meg ilyenek, a higiéniára meg gyakran felhívom a figyelmét.


Még egyszer köszönöm szépen a válaszod!

2020. dec. 28. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tart még ott a technológia, hogy chippet ültethessenek belé, főleg nem olyat, aminek értelme is van. Ha már ott tartana a nano technológia, akkor már pl. az összes rák típus is gyógyítható lenne és nem halnának bele a k gazdag emberek.
2020. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én már mondtam neki ezt a nanotechnológiásat is (btw én régebben erről írtam egy fogalmazást), de azt mondta, hogy ilyen nincs és ezt a mondatát inkább nem folytatom, mert komoly agyi gondokat okozhat még az is, ha valaki ezt csak elolvassa…

Egyszerűen csak a filmeknek hisz, hogy pl.: a Vissza a jövőbe c. filmben volt ilyen (valamilyen random dolog) és most is van olyan… borzalmas. Ez csak egy példa volt az érvelésére, hogy ez miért lehetséges.

Azt mondta, hogy politikus leszek, mert terjesztem ezeket a baromságokat (lol). Megmutatott egy oldalt is aminek semmi köze ahhoz a chippeltetéshez, amiket ő mondott. A barátnőire visszatérve: szerintetek miért ilyen? Ezeket nem egyedül találhatja ki. Volt olyan, hogy elmondta egy “baromságom” és vele együtt csúfolt ki, hogy mennyire naív vagyok… mellesleg hordani hordja a maszkot, de a vírus létezését is folyton megkérdőjelezi.

De mostmár rájöttem: nincs megoldás, csak átvészelni lehetséges ezeket a nagy baromságokat

2020. dec. 28. 15:29
 7/7 anonim válasza:
Sajnos elképzelhető, hogy anyukád már a demencia korai stádiumában van...
2020. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!