Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakherpeszesek, nektek is...

Ajakherpeszesek, nektek is "ilyen"?

Figyelt kérdés
Ismerőseimnek, amikor szokott lenni, mindig jól elhatárolva 1 darab szokott lenni, míg nekem valamiért a legtöbbször több apró van egymás hegyén hátán... Mennyire normális ez? Már egy ideje nem volt, de most év végére még muszáj volt kijönniük a kis piszkoknak. Méltó évlezárás mondjuk az biztos.
2020. dec. 29. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem előfordult már mindkét változat. Fogalmam sincs, hogy mitől függ, épp milyen formában jön elő. Mindkettő egyformán rossz 😕
2020. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Telviran tablettát. Egész fiatalkoromban gyötört a herpesz, akkor egy doki írta ezt fel nekem, és miután ezt a gyógyszert beszedtem, többé nem jött elő a herpesz! Pedig előtte valami borzasztó volt, sokszor teljesen tele volt körben a szám herpeszekkel.
2020. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen is, olyan is. A Telviran azt hiszem vényköteles. Nekem korábban a kenőcse bevált, egyszer szedtem tablettát, allergiás is lettem rá :( Utána a Compeedet használtam, ha jól rakja fel az ember, akkor szépen fedi.
2020. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem eddig képzeljétek semmilyen kenőcs sem vált be, konkrétan volt, amelyik többet ártott, mint használt. Talán egy kicsit a Lizin tabletta segítette a gyógyulást meg meggátolta a további hólyagok terjedését. Telviran tabit használtam én is, az esetek nagyrészében bevált de ha makacsul kiakart jönni a herpesz akkor ki is jött akkor is, az ára meg ehhez képest nem annyira baráti.:(
2020. dec. 29. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak kizarolag a felso ajkamon szokott nagyon ritkan kijonni, ekkor meg egy kis pattanas is kijon a tetejen ami ujra elojon...
2021. jan. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!