Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azi Sandoz 500mg-os tablettára...

Azi Sandoz 500mg-os tablettára mennyi idő múltán érdemes alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Kíméljetek a “ nem lehet meglenni alkohol nélkül “ féle kommentektől, mert ez nem válasz a kérdésemre köszi.

Na szóval begyulladt sajnos a fülem de ugyebár, két nap múlva szilveszter.

Azi Sandoz 500mg-os antibiotikumot kaptam, azitromicin hatóanyaggal.

3db-os tehát három napon keresztül kell belőle 1db-ot bevenni naponta.

Mennyire kompatibilis ez az alkohollal? Mert szilveszter lenne az utolsó napom, hogy beveszem nemtudom merjek e koccintani vagy nem érdemes mellé, a betegtájékoztató sajnos semmi effélét nem ír.



2020. dec. 29. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz egyszeri ivástól. Elvileg. Gyakorlatilag gyomorvérzés, hányás és sorolhatnám amiket okozhat. Én folyamatosan ittam gyógyszer kúra alatt. Annyi, hogy hamarabb berúgtam, meg másnap kicsit erősebb volt, mint szokott. Ezeken kívül más bajom sosem volt.
2020. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én olyan rosszul vagyok ettől a tablettától hogy inni se jutna eszembe :D nekem is 3 napos szerencsére
2021. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!