Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet ha nem a nyirokcso...

Ez mi lehet ha nem a nyirokcsomóm?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a nyirokcsomó 2 oldalt helyezkedik el a fül alatt, de nekem ahol a toka szokott lenni ott van egy fürj tojás méretű duzzanat, mint egy "kis gombóc" tapintásra. Lehet attól, hogy kapar a torkom és herpeszek is jöttek a számra? Belül a nyelvemen is vannak fájó hólyagok és a szám egyik fele is triplájára van duzzadva. :( Enni is nehezen tudok.
2020. dec. 30. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egész testedben vannak nyirokcsomók, kisebbek-nagyobbak. Az állkapocs alatt is. Attól van megduzzadva valószínűleg, mert elkaptál valami fertőzést, nem pedig fordítva.
2020. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben rákerestem, köszi. Nem értem, hogy kaphattam el, március óta szedek vitaminokat, sok zöldség, gyümölcsöt is eszek, eleget alszom, nem dolgozom, így nem is nagyon stresszelek, nem is voltam nagyon semerre.:(
2020. dec. 30. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kaphatnál el semmit, ha teljesen steril környezetben, izoláltan élnél..
2020. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Még egy olyan kérdésem van, hogy előfordulhat vajon az, hogy az állkapocs alatti nyirokcsomó fájása kisugározzon az alsó fogaimba? Mindenkinek boldog újévet közben! :D
2021. jan. 1. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a fogad szuvas, gyulladásban van és az okozza az összes panaszod. Keress fel egy fogorvost.
2021. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezzel az egésszel felkeresném a háziorvost. Ő majd tovább küld ahova kell. Ebből a tájékoztatásból azt szűrtem le, hogy csomók vannak a nyakadon, hólyagok vannak a szádban. Hát ezt kezelni kéne
2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem a herpesz vírus okozhatta, szinte minden évben egyszer ilyen durván kijön, csak nyirokcsomómon lepődtem meg, mert ennyire még nem volt nagy és nem fájt, szerintem az sugározhatott ki az alsó fogaimba is. Kb. 10 nap alatt teljesen elmúlt minden panaszom és a nyiromcsomóm is szépen lassan visszahúzódott.
2021. jan. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!