Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régebben volt egy bal oldali...

Régebben volt egy bal oldali fej sérülésem agyrázkodásom és egy enyhe koponya repedés és az utóbbi időben egyre többet fáj mit lehet tenni? mert aludni se tudok rajta mert lüktet

Figyelt kérdés
Fejfájás
2020. dec. 30. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen fordulj orvoshoz. Ezt nem szabad öndiagnózissal elintézni.
2020. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kellene néhány képalkotó vizsgálattal végzett feltérképezés.
2020. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már a migrénes fejfájás miatt is és csak gyógyszert írtak fel mert a migrén az magátol újul ki de lehet idővel el marad ez tényleg így van? Mert ha hideg vagy meleg van akkor is fáj
2020. dec. 30. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:

"Voltam már a migrénes fejfájás miatt is és csak gyógyszert írtak fel"

Mikor voltál? És milyen orvosnál?

Én a helyedben elmennék egy neurológiai magánrendelésre (magánban jobban foglalkoznak veled, és max 1 hét a várólista a vizsgálatokra), mert ez nagyon úgy hangzik, mint egy korábbi sérülés szövődménye.

Ragaszkodj a tüneteidhez (ne hagyd magad lerázni), és mindenképpen minél előbb egy képalkotó (CT/MR) vizsgálat.

2020. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál is voltam, idegsebészeten is de konkrét választ nem kaptam csak szedjek gyógyszert de a gyógyszer is csak át meneti meg ugye az időjárás is rá tesz vagy meleg vagy hideg szédülök fáj a fejem aludni is nagyon keveset alszok kimerült vagyok nem vagyok jó alvó
2020. dec. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!