Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátnőmnek szúr az oldala kb...

Barátnőmnek szúr az oldala kb 1 napja már a szíve is kezd mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Van pár teória rá:

[link]

2020. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden okozhatja. Nem feltétlen a szíve, de lehet az is. Nagyon nagyon sok minden okozhat ilyen panaszt. Gyomorsav, beszorult levegő, meghúzódott izom, beállt a háta, begyulladt ideg, lehet szíveredetű is,de más tunet híján nem valószínű, lehet lelki alapú (stressz sziptoma),szóval ezer meg ezer dolog. Érdemes felhivni orvost és ha azt ajánlja bevinni egy vizsgálatra.
2020. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább itt tedd fel a kérdést:

[link]


Egyébként csatlakozom a 2-eshez, refluxtól is lehet pl.

2020. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha előbb az oldala szúrt, akkor valószínűleg az sugárzik ki a szívére, nem közvetlenül a szíve fáj. Ha a szívvel komoly gond van, akkor az általában mozgás, megerőltetés után vagy közben szokott fájni.

Egyébként én is a refluxra szavazok, nekem is ilyen tünetekkel kezdődött. Én is a szívemet vizsgáltattam ki először, de semmi baja nem volt.

2020. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!