Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Proteinshake fogyasztása?

Proteinshake fogyasztása?

Figyelt kérdés
Az orvosom javaslatára "hízókúrát" csinálok es mondta, hogy fogyasszak proteint is, tudna nekem valaki segiteni, hogy mennyit, napi hanyszor, ilyenek.. Mert en pancser kislányos zavaromban elfelejtettem a részleteket

2020. dec. 31. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ennyire ostoba egy orvos. Jól összeállított étrend kell. Ha hízni, akarsz, akkor annak megfelelő. Fehérjére (idegen szóval proteinre) mindenkinek szüksége van különböző mennyiségben. Ha valamilyen oknál fogva nem fedezhető a napi mennyiség hagyományos élelmiszerekből, lehet koncentrátumot vagy izolátumot használni.
2020. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A proteinshaket azert javasolta az ostoba orvosom mert amugy is keveset eszek, hust szinte egyaltalan nem, csirkemellett nagyon ritkan, a tejet nem iszom meg a tojast meg nem szeretem. Nyilvan elmondta a napi sokszori etkezest stb de emelle ajanlotta a feherjet. Tehat a kerdesem megegyszer: hogyan fogyasszam helyesen a proteinshaket? :)
2020. dec. 31. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!