Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockahasat szeretnék, szerinte...

Kockahasat szeretnék, szerintetek? 15/f 186/69 heti 3x súlyz.2x kosárl. Naponta 3-4km séta Étren. Reg.3tojásfehérje, zölds. , puff. Rizs/cottage+zölds.10h gyüm/zölds. Ebéd csibemell, rizs, zölds.17h proteinsh. Vacs. Cottage+zöld/csibemell napi 3l víz

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Neh. véletl. kiír. eg. egés. szót.


Szerintem a sétának, a kosárlabdának és a súlyzózásnak nem sok köze van a hasizmokhoz.

2015. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a rövidítésekért , de telefonról voltam , és nem volt kedvem végigírni mindent...

A kosárlabdát , sétát , gyúrást azért írtam , mert van egy 2 kg felesleg a hasamon (amit elfelejtettem megemlíteni ><) , és helyes étrendel meg sporttal szeretném eltünteni :).

2015. márc. 5. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még ne akarjál kockahasat. Ezt azért mondom, mert a fiúknál pont ez az a kor, amikor a legintenzívebben nőnek, változnak. Hol hízol egy picit, hol meg nősz. És ez összevissza történik, teljesen természetes módon. Sportolj sokat (az jó, ahogy írtad), étkezz egészségesen és sokfélét csak vigyázz, hogy ne hízz el. Aztán 18 éves korod körül be fog állni a szervezeted, a testmagasságod, a súlyod, na akkor elkezdhetsz az alakformálással komolyan foglalkozni és lesz is értelme. Most azért nem lenne, mert úgy se lenne tartós az eredmény a fent leírtak miatt.
2015. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!