Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Totál kimerült vagyok mostanáb...

Totál kimerült vagyok mostanában, mi van velem?

Figyelt kérdés
Csak aludnék. De bármennyit alszok nincs erőm. Teljesen le vagyok gyengülve. Krónikus fáradtságban szenvedek nagyon régóta, de mostanában még járásnyi erőm sincsen. 35 N

2021. jan. 1. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet vitaminhiány, étkezés. Nekem sajnos a depresszió. Néha tele vagyok energiával, futok, edzek, de az utóbbi hónapokban, inkább a rossz kedv, a gyengeség volt rám jellemző. 31/F
2021. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Fuuu.. ugyan ez.. de olyan szinten vagyok kimerülve,hogy pl áthuzom az ágyneműhuzatot és le kell ülnöm,mert lihegek,ver a viz.. mindenem ugy sajog..mondjuk én átestem a koronán,lehet,hogy ez az utóhatása..
2021. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van, nálam, páromnál, egyik barátunk ugyanezt mondta. Mi a frontra fogtuk meg a téli sötét napokra.. de amúgy nem tudom :(
2021. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem ez így elsőre depressziónak tűnik de azt azért hozzátenném, hogy nem vagyok szakértő a témában.
2021. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Időjárás, a bezártság okozhat akár depressziót is, de testi baj miatt is lehet ilyen, pl vitaminhiány, de még etelerzekenyseg is.

Ha több ideig áll fenn nálad a dolog, akkor érdemes szakemberhez fordulni.

2021. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, köszi a sok választ. Erős depreszioban szenvedek, és bevallom pszichikailag is ki vagyok égve. Túlsúlyos is vagyok, attól tartok több dolog is van ez mögött. A gerincem is ferde sajnos. És ráadásul kijárási tilalom van nálunk, Szlovákiában. Mégis muszáj lesz kimenni sétálni egy nagyot, a levegő segít egy kicsit. Az időjárásról nem is beszélve. ☹ Reggel erős kávét iszok, délután meg egy csomó nyugtatót. Már a szívemen is érzem hogy ez a kettős dolog kimeríti. Fejemet tenném hogy méreganyagok is fel vannak halmozódva már. Néha meg is szédülök.
2021. jan. 1. 19:27
 7/8 anonim válasza:
Hasonló cipőben jarok, ha gondolod írj nyugodtan.
2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az időjárás változás is csinál ilyet, nekem sokáig nem, de aztán egyszercsak elkezdte. És mivel semmihez sem tudtam kötni rájöttem hogy az időváltozás teszi..
2021. jan. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!