Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki szerint a koronavírus és...

Aki szerint a koronavírus és a vakcina kamu, miért? Aki szerint nem az, miért?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Kamu!
Nem kamu!
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A vírusban hiszek. A vakcinával kapcsolatban meg már vagy 50 olyan videó fellelhető neten, ahol nincs tű, üres a fecskendő, rugós a tű stb. Vagy pl Tiffany Dover esete...
2021. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem kamu. Járvány igenis van,más vilgszerte többb tucatnyian meghalltak benne,illetve szereztek maradandó károsodást (még ha pivóci is az a károsodás).

Az már MÁS kérdés,hogy meg van-e szervezve,de inkább ne is boncolgassuk ezt a témát.

2021. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A világban minden igaz, amit kommunikálnak


VS


A világban semmi sem igaz, amit mondanak, és minden mögött ott az összeesküvés...


Ez a két szélsőséges álláspont. Ami engem illet, úgy gondolom, hogy a valóság a kettő között lehet, de hol? Nagy talány, s ez már témafüggő...


Azt gondolom, a COVID kapcsán is ez a helyzet. Vannak, akik mindent tagadnak, és mindent kétkedve fogadnak el, és vannak, akik isszák a szavakat. A magam részéről minden kommunikált adatot feltételesen fogadok el: minden infot analizálok, és összevetem azokkal az empíriákkal, amik már a birtokomban vannak. Ha azok összeegyeztethetők, hajlamos vagyok elfogadni az elhangzottakat, ahol nem, ott szkeptikus maradok.


Az esetemben ez az egész COVID-project olyan fele-fele ügyként van számontartva. Statisztikailag inkorrektek a bemondott adatok, s vannak kétséges dolgok benne, de tisztában vagyok azzal, hogy a létezés nem megkérdőjelezhető.


Tudom, ezzel jól megmondtam, de úgy vélem, nem jelenthető ki egzaktan, hogy kamu, vagy minden valós - mert komplex dolokról beszélünk, amivel kapcsolatban nem rendelkezünk valós tudással (bármennyire is ezt akarják egyesek hinni), hanem csak a szánkba adott adatokkal, aminek vagy hitelt adunk, vagy nem. Ez már habitus kérdése...

2021. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem senki sem állítja azt, hogy kamu, legfeljebb nem teljesen úgy igazak az adatok, ahogy azt előadják. Az emberek többsége azért nem akar oltatni, mert érzi, hogy valami nem okés ebben a történetben. Még maga Gődény sem vírustagadó, hanem csak szkeptikus és ezért támadják. Szerintem nem rossz az, ha valaki kérdéseket mer feltenni. A probléma ott kezdődik, h nem szabad, hanem csak bízz meg a hatalomban, aki a javadat akarja. :)
2021. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó okfejtése hibátlan. Hozzáteszem, nagyon túl van kalibrálva az egész, és egyre inkább látszik, hogy ez "föntről" jön.
2021. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus létezik. Nagyjából ennyi igaz abból, amit el akarnak hitetni velünk.
2021. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Maga a koronavírus és a vakcina nem kamu. A probléma azzal van, hogy a vírusról rengeteg egyértelműen hamis/megbízhatatlan/ellenőrizhetetlen adatot közölnek, a "szakemberek" is össze-vissza beszélnek, gyakorlatilag politikussá avanzsáltak (pl. jó példa erre dr. Szlávik János), valamint rengeteg megkérdőjelezhető értelmű intézkedést hoztak. A média (akár a nemzetközi, akár a fideszes, akár a független/ellenzéki) napi szinten rengeteg "hírt" közöl a témáról, amiknek jelentős része nem információnyújtás, hanem szakszerűtlen találgatás, vagy egyszerűen rémhírkeltés.

A legnagyobb baj meg az, hogy aki gondolkodni mer, és akár csak egy kicsit is megkérdőjelezi mondjuk az intézkedések értelmét, indokoltságát, azt már egyértelműen ellenségként kezelik, démonizálják, vírustagadónak, laposföldhívőnek sőt gyilkosnak van beállítva.

2021. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!