Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a vakcinákkal...

Szerintetek a vakcinákkal mindenkit megchipszelnek majd, vagy csak az emberek egy részét?

Figyelt kérdés
És mi lesz azokkal, akik ellenállnak? Elveszik a jogokat tőlün?
2021. jan. 2. 20:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a chipszet, úgyhogy...
2021. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
én nem szeretem, hízlal
2021. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak téged.
2021. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
Csak a hagymással.
2021. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Csak rad vadásznak!!!
2021. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy a Lays vagy a Chio támogatta a vakcina gyártásár.
2021. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
90%

Én úgy hallottam van benne génmanipulált 5G sugárzás, migránsnyál, chemtrail kivonat, arab számok, es chipsz.

A multi-milliomos cegek, a kormany es a hatterhatalom ugy is eroltetni fogja mert ebben van a penz.

2021. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Remélem belém raknak, mert úgy sem tudom sose hol vagyok, legalább nem kell a telefonon a GPS-t bekapcsolni
2021. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
82%
5 éve még nem gondoltátok volna, hogy ingyen chipszet osztogatnak itthon. Bármi jöhet.
2021. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt nincs akkora chip, amit észrevétlenül beléd lehet tenni egy oltással. Ez legfeljebb csak a sci-fi filmekben létezik, a való életben nem tart még ott a technológia.


Másrészt teljesen fölösleges lenne bárkit is ilyen módon megchippelni. Az emberek többsége már évek óta önként és dalolva hordja magánál a nap 24 órájában a chipeket, amik adatokat gyűjtenek a tartózkodási helyéről, szokásairól, egészségügyi állapotáról, bizalmas adatairól és minden egyébről. Ugyanis a mobiltelefonban, okosórában és egyéb eszközökben pontosan ilyen chipek vannak. Semmi olyan plusz infót nem tudnának begyűjteni rólad egy beléd injektált chippel, amit okos eszközökkel nem tudnak kinyerni belőled.

2021. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!