Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehetnek ezek az eross...

Mitol lehetnek ezek az eross bedobbanasok?

Figyelt kérdés
Delutan 3ota kb neha nem folyton olyan erossen erzem ahogy bedobban a szivem nagyon rossz erzes olyan nyomas szeru es mintha nem kapnek levegot 1,2 masodpercig utanna jobb valamivel mitol lehet ez?annyira megilyeszt.24 eves lany vagyok picit faradtnak is erzem magam elorre is koszonom a valaszokat

2021. jan. 2. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek lehet be kéne menni egy kivizsgálásra az ügyeletre. Lehet azt mondják semmi bajod de azért jobb biztosra menni.
2021. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van? Amúgy szívritmus zavar is lehet, egy ekg teszt lehet nem ártana.
2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondtam a szuleimnek es a paromnak is de szerintuk megint panik hajlamos vagyok ra hamarosan szeretnek csinalni azert idopontot kardiologushoz
2021. jan. 2. 21:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyomor savam van surun erzem hogy az etel vissza jon a torkomba ez reflux lehet igaz azt vastam lehet attol is
2021. jan. 2. 21:13
 5/7 A kérdező kommentje:
A vernyomasom az igen rendben van most egy picit talan kicsi a pulzusom is 69-95 kozott mozog
2021. jan. 2. 21:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi 100at akartam irni most is pl 99 mert probalnek aludni csak stresszelek felek nehogy legyen valami baj
2021. jan. 2. 21:59
 7/7 anonim válasza:
Hát hidd el én is ebben a cibőben járok de en 16 eves giu vagyok konkretan nem mondtak meg ki biztosra hogy panik beteg vagyok se semmi ilyesmi nekem nem hogy neha furcsan bedobban hanem meg sszurkal is brutalis erosseggel de en is voltam 3 hinapja minden fele sziv vizsgalaton es minden tokeletes
2021. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!