Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Több mint 53 órája...

Segítség! Több mint 53 órája vagyok ébren, képtelen vagyok aludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon fáradt vagyok, de egyszerűen nem bírok aludni. Szándékosan kihagytam egy napot, mert szokásommá vált Hogy reggel alszom, este kelek, viszont hétfőn korán fel kellett volna kelnem. Gondoltam kihagytam egy napot, hogy este aludhassak, de nem tudtam, egy percnyit sem.

Viszont nagyon fáradt vagyok. Mit tudnék tenni? Nagyon fontos hogy hétfőn hajnalban feltudjak kelni.

Nagyon fontos hogy hétfőn hajnalban feltudjak kelni, nagyon fáradt vagyok, még sem tudok aludni. Nehézlégzésem is van, rossz közérzetem, gondolom az álmosságtól. Ötletek? :( nincs itthon se altató, se nyugtató. Viszont már kezdek hallucinálni azt hiszem.... 20/L


2021. jan. 3. 05:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmilyen mentális problémáról, hogy lenne. Viszont most úgy érzem, nagyon szorongok, félek, nem tudom mitől.... Próbáltam aludni, lehuyntam a szemeimet, fájtak és könnyeztek.
2021. jan. 3. 05:08
 2/7 anonim ***** válasza:

A youtube-on vannak alvást segítő (nyugtató) zenék, próbálj olyat keresni, hátha segít!

Meg ha esetleg van nálad levendula illóolaj, tegyél egy cseppet egy zsebkendőre a párnád mellé.

2021. jan. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én piálnék, ha van otthon.
2021. jan. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindkettőt próbáltam, aztán egyiknek rammstein lett a vége (amit 14 éves koromtól nem hallgattam) a másiknak meg hogy meguttam két üveg pezsgőt még egy üveg bort, most vagyok csak józanodási szinten, a vihar miatt meg halálfélelmem van...
2021. jan. 3. 05:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákértért... Hétfőn vizsgázok, jelenleg úgy nézek ki, mint aki szétdrogozta az agyát. (Sosem csináltam, nem is ez áll a háttérben) valószínűleg a stressz, de nagyon pánikban vagyok :(
2021. jan. 3. 05:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó éjt!
2021. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira kedves vagy. :))
2021. jan. 3. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!