Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt még ilyesmit...

Valaki tapasztalt még ilyesmit a földrengés után?

Figyelt kérdés
Amióta volt a földrengés,egyre többször tör rám ahhoz hasonló szédülés.Teljesen olyan az érzés,mintha megint megmozdulna alattam a föld,de ezt már az agyam csinálja.Ti tapasztaltatok ilyet azóta? Nem tudom mennyire lehet összefüggésben,de való igaz,hogy nagyon megijedtem és főként most is akkor jön elő,ha vízszintes helyzetben vagyok vagy ha idegesebb vagyok.Ez normális még? Vagy a hatalmas ijedtség és stresszes időszak az oka?

2021. jan. 4. 14:55
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
76%
Szia! Ezt csak beképzeled! Nem kell félned màr! Csak a stressz és az ijedséged az oka! Javaslom; a téli honapokban szedjék B vitamin komplexumot, idegerôsités céljàbòl, na meg azért is, hogy jobban tudjad elviselni a stresszes idôszakokat! Gyògyszertàrban vény nélkûl lehet kapni, naponta 1 db reggeli utàn kell bevenni bô folyadékkal! 2 hét utàn màr érezni fogod a kedvezô hatàsàt. Minden jòt!
2021. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni az agyad megjegyezte Én 10 éve szédülök egy akkor betegség miatt pedig már semmi bajom Orvos nem tud mit tenni elküldött pszichiátriára ahol adtak rá gyógyszert de nem szedem mert több a mellékhatása mint amennyit használ.Van egy ilyen pszichiátriai körkép hogy ha valaki nagyon megijed egy szédüléstől akkor megjegyzi az agy.Te ugyan nem szédültél hanem a föld mozgott alattad, de azt hitted szédülsz és így rögzült az agyban :(
2021. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok,most talán már elmúlt.

de akkor ott úgy dolgoztam fel, hogy fel se fogtam, mi van, a karácsonyfadíszek 10 centis kimozgásakor se jöttem rá, csak, hogy mivanmáár, miez?mert közben tökre szédültem, és kábult voltam tőle :( nekem alacsony a vérnyomásom amúgy, vagy max ingadozik, ha olyan van

2021. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagy egy hete szédülök, nem kapcsoltam össze először a földrengéssel, de most kezdett összeállni a kép, hogy esetleg lehet attól is. Napok óta jön-megy az érzés. Én nem tapasztaltam semmi látványos rázkódást, bútorborulást vagy hasonlót-és amúgy sem vagyok ijedős. Tehát nem a sokktól van szerintem, amit érzünk. Kb úgy érzem magam, mint egy 10 órás autóút után, de az érzés több napja tart. Remélem, hamarosan vége lesz, mert elég rossz a közérzetem, ami nálam nem megszokott egyébként szerencsére.
2021. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma viszont megint volt rengés, de csak pár mp-s
2021. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szédülés 1-2 napja, a maival újrakezdődött....este többször is volt
2021. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Jan. 4-én hétfőn éreztem ismét földrengést. Amikor nem is volt. Reggel 6-kor arra ébredtem, hogy mozog az ágy alattam nagyon és szédülök. Legalább 5 percig éreztem és kikeltem az ágyból. Megnéztem a csillárokat, képet a falon több helyiségben de nem mozogtak. Tehát az agyam képzelte be az egészet. Pedig nem vagyok pánikbeteg és nem szoktam pánikolni semmin.
2021. jan. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Akkor is volt földrengés. Vagy szerinted csak akkor van, ha hallod a hírekben, ha a saját két szemeddel látsz valamit, akkor meg nincs?
2021. jan. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!