Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kezdtem el kopaszodni?

Mitől kezdtem el kopaszodni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben feltűnt hogy kezdek mikiegeresedni, de annak nem tulajdonítottam nagyobb figyelmet, mert apámnak is olyan (bár neki már 20 éve ugyanúgy néz ki). Mostanában viszont látom hogy nagyon durván ritkul felül, most kb. 2centi hosszú a hajam, de már így is belátni a fejbőrömig. Elkezdtem korpásodni is 1 hónapja, arra Schauma korpásodás elleni sampont használok, de nem ér semmit. Járok gasztoenterológushoz is, mert nagyon hangos a hasam, néha megy is. A gyomortükrözésnél azt mondta, hogy lát számos kisseb aphtoid fekélyt a gyomromban. A családomban sok a bélbeteg, de egyikőjük se kopaszodik erősen. Azt is mondják, lehet stresszes vagyok, de nem érzem annak magam. Viszont tény hogy az elmúlt időszakban sokkal könnyebben "robbanok". Már nem tudom mit csináljak, vagy kihez forduljak. Kezdem elveszíteni a reményt (sok más dolog miatt is, de azok vágnak ide).


Ha valakinek van bármi ötlete vagy tanácsa, hálás lennék ha megosztaná velem.


21/F



ápr. 27. 12:50
 1/5 anonim válasza:

A kopaszodást férfiakban az emelkedett tesztoszteronszint is okozhatja, ami teljesen egészséges, élettani jelenség. Természetesen sok más oka is lehet, én most csak ezt említeném meg.


Remélem, tudtam egy kicsit segíteni!

ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az ösztrogén emelkedés okozza a kopaszodást.Nem a tesztoszteron ami egy férfi hormon.
ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi lemaradt hogy világ életemben az összes fodrász azt mondta hogy milyen dús hajam van, alig viszi a gép. Ezért visel meg ezt most ennyire :(
ápr. 28. 13:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, kész lett a szövettan. Nincs Crohn betegségem, viszont gyulladás van a gyomromban, gondolom kapok rá gyógyszert.
máj. 3. 21:28
 5/5 anonim válasza:
Igen, kívánom, hogy javuljon az állapota!
máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!