Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Pcos miatt zsírosodik a hajam, sokszor hullik. 3 naponta mosom, mondjuk naponta lehetne, mert 1 napot bír ki csak. Tudnátok sampont ajánlani, vagy étrend, bármi ami segíthet vagy nektek bevált?
2021. jan. 5. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem zsíros hajamra folyékony samponból a sima WU2 sampon vált be. Szilárd samponból pedig a Lush - Montalbano sampon. Plusz az is segít egy kicsit mikor ecetes vizzel öblítem a hajam.
2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam a wu2 normál és zsíros hajra való samponját, de nekem nem jött be sajnos. Az ecetes öblítést milyen időközönként végzed? Mennyire hígítod az ecetet?
2021. jan. 5. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 1-2x csináltam és 3x annyi meleg vizet engedtem az ecetmennyiségéhez. A mennyiség meg nyilván a hajadmennyiségétől függ. Én a vékony szállú középhosszú hajamhoz 2 dl ecet és 6 dl víz keverékét használtam és ezt már nem öblítettem ki a hajamból, szóval ezt csak az alapos kiöblítés után öntöttem a fejemre
2021. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!