Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra finom hajam van, milyen...

Extra finom hajam van, milyen sampont használjak?

Figyelt kérdés

Szilikonmentes samponokat használok, így sokkal könnyebb a hajam és nem nehezül el. De valamikor kiestem a hajmosási rutinból, Pantene sampont használok zsírosodásra hajlamos hajra, attól a hajam másnap száll, beállíthatatlan, rákövetkező napokra viszont tökély!


Aztán próbáltam a normál hajra való samponokat is, attól túl fényes és csúszós lett, szintén beállíthatatlan, ezzel nincsenek jó napok, a hajlakkot makacsul ledobja!(Garnier pl.)


Harmadik próbálkozásom a ph-barát samponok, amiktől a fejbőröm viszketett és büdös is voltam...valamint a proteines samponok, azoktól is viszkettem, és a hajvégeim voltak zsírosak!


A hajam extra finom, vékonyszálú, sötétszőke, nem festem, középhosszú, rengeteg babahajjal, normál a fejbőröm is és a hajam is, nem zsíros, nem száraz.


Mi való a hajamra???


24/L



2018. júl. 17. 15:37
 1/1 EraGames válasza:

Én a Schauma 7 herbstet használok(zöld színű,és balzsamot is zöld színben).Szilikonmentes és nekem szuper.A fejbőrömön 1-2 percig masszírozom aztán lemosom a sampont és felviszem a balzsamot.A hajhagymákat dörzsölöm be vele és a hajam végére is felviszek egy keveset.Aztán 10 percre rajta hagyom a hajamon(a finom illatért).Utána megfésülöm,aztán lemosom és éjszaka hagyom megszáradni.

Nekem selymes puha hajat varázsolt.Remélem segítettem :)

(A sampon tubusra ez van írva:Schwarzkopf,For 100% Strengh and 100% shine,Schauma,7 herbs,Frissesség-Sampon,7 gyógynövény kivonattal,Normáltól gyorsan zsírosodó hajig,Szilikonmentes

És a balzsam:(ugyan azt yrja nagyjából)7 gyógynövény-hajbalzsam(Ez is szilikonmentes),for 100% strengh-up to 3x better combability)

2018. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!