Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy alváskor...

Mit csináljak, hogy alváskor ne kattogjon az agyam, ne ébredjek fel?

Figyelt kérdés
Sokszor van valami, amin agyalok, állandóan eszembe jut, felébredek pár órával korábban. Azon pl. szinte mindig, ha tudom, hogy másnap reggel korán lesz valami, és félek, hogy elalszom és elkések, vagy csak már rá gondolok. A legapróbb dolgokon is agyalok.

2021. jan. 6. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szivj el előtte egy jointot
2021. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én határozottan meg szoktam magamtól kérdezni, hogy "tudsz valamit tenni ebben a pillanatban? nem? akkor alszol". Nevetségesen hangzik. De őszintén, teljesen felesleges addig aggódnod, amíg 1, nem érkezett el az esemény 2, már túl vagy rajta 3, nem tudsz tenni semmit.
2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorolj meditációt
2021. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Próbáldd átvenni az egész aznapi napodat az elejétől a végéig. Ne gondolj arra mit tehettél volna másképp vagy, hogy holnap mi lesz. Csak az aznapra emlékezz vissza külső szemmel.

Elvileg segít, én más miatt kattogok, próbáltam és működik.

Régebben mindig a jó és szép emlékeimre gondoltam, azokat "éltem újra" fejben és elálmosodtam, nem kattogtam.

2021. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!