Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségmegőrzés céljából mi...

Egészségmegőrzés céljából mi a jobb a saját testsúlyos edzés,vagy a súlyzós, vagy a 2 kombinációja?

Figyelt kérdés
43 éves férfi vagyok,irodai ülő munkát végzek 21 éve. Egyre többször érzem,hogy az otthoni teendők,ház körüli munkák egyre nehezebben mennek,gyengébbnek,fáradékonynak érzem magam.Fáj a térdem,derekam,nyakam,vállam. A háziorvos mondta,hogy erősítő edzéseket kellene végeznem,gyengék az izmaim. Nem szeretek közösségbe járni(edzőterembe),viszont az egyik családtagomnak vannak,egykezes,kétkezes súlyzói,pad hozzá.Egyik munkatársam viszont nagyon dicséri a fegyencedzés könyv által leírt gyakorlatokat.Sokat olvastam,de mindenki mást mond,hogy melyik a jobb.Megköszönném a véleményeteket.
2021. jan. 6. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem súlyzós+kardió. Abból is a kettlebellezést ajánlom edző felügyelete alatt. Engem legalábbis ez hozott vissza az életbe. 48/N
2021. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.Mindegy melyiket csinálod,súlyzós vagy saját testsúlyos,lényeg,hogy kardióval kombináld.
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!