Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérivástól megbetegedhetünk?...

A vérivástól megbetegedhetünk? Vagy el kaphatunk valami betegséget? Milyen vért lehet inni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 19:29
 1/5 anonim válasza:
100%

Mivel a gyomorba kerül, nem a véráramba - szerintem, hangsúlyozom, szerintem - nem lehet tőle bajod, ha a vér amúgy nem fertőzött, állott, stb. Disznó vért is fogyasztunk, lásd véres hurka. De emiatt léccí ne ölj meg senkit illetve magától elhunyt embereket se fogyassz, ki tudja, mitől halt meg.

De azért várd meg legalább egy dietetikus véleményét is. Speciel én szeretem a véres hurkát... de a nyers emberi vérről nincs tapasztalatom, éjjel alszom és fokhagymát is szeretem. (bár nem írtad, minek a vére. Vigyázz, ha szúnyogvér, akkor az jó eséllyel emberi vér is. )

2021. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges állatoknak a vérétől nem túl nagy mennyiségben semmi baj nem történhet. Sok benne a vas, hasznos. Viszont az emberi vért nem szabad fogyasztani, az káros. Meg hát ez csak elméleti, hiszen emberi vérhez nem juthatsz hozzá.

Egyébként állatok véréhez sem tudsz hozzájutni. De ha pl. van lehetőséged disznóvágáson részt venni, ott készítenek hagymás vért is.

2021. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vernarancsot barmikor ihatsz :)
2021. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ott csak a nevét ihatom;) Gondolkodtam a vámpírokról és drakuláról hogy a történetük igaz-e miszerint vérszívók voltak! Vagy a vérszívást itt a családi csetepatékra kell érteni? Mi lehet a vérben amitől örökké élhetnek? Talán itt arra kell gondolni hogy mikor drakula megöregedett akkor a vére is vele együtt megöregedett és fiatal korú megegyező vértípusú emberek vérét csapolta le és ömlesztette át a sajátját az ő vérükre, és mikor ez megtörtént a fiatal vér újra regenerálhatta a testét?
2021. jan. 6. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sebek vannak a szádban, akkor csúnya betegségeket kaphatsz az emberi vér ivásától. De egy vámpír már halott, ugyebár.
2021. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!