Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg lehet állapítani valahogy...

Meg lehet állapítani valahogy vérből hogy milyen oltásokat kaptam meg?

Figyelt kérdés
Anyám oltásellenes és emlékszem hogy tesóimat csomoszor vitte beoltatni olyan orvoshoz aki szintén benne volt az oltás ellenes bizniszben és plusz pénzért "mellészúrt" a tűvel vagy sóoldatot adott be. Rólam azt állítja hogy én megkaptam minden oltást, de én nem hiszek neki, én meg ugye nem emlékszem, kiskoromban fel sem merült hogy ez amit csinál ő es az orvos, ez nem normális. Mivel a tesóimnál tudom hogy az összes ilyen "ál" oltás az orvos által le volt papírozva, így az oltási könyv sem szolgálna valós információval arról hogy mikkel vagyok beoltva. Ezért szeretném tudni hogy vérből kimutatható-e hogy milyen oltásokat kaptam meg, illetve ezeket lehet-e utólag pótolni.

2021. jan. 7. 13:59
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sehogy. Némely esetben az ellenanyagot ki lehet mutatni, de azt sehogy, hogy miket kapott már meg.
2021. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézess ellenanyag szintet. Ha túl alacsony, akkor kapsz újra oltást. (Ezt a kört egyik barátnőm már lejátszotta a hepatitis B elleni oltás kapcsán.)
2021. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!