Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagy mitől tudnak a...

Miért vagy mitől tudnak a kezeim és a lábaim annyira lehűlni rövid idő alatt,hogy sárgák az ujjaim és a talpam, mellé lilás a körmöm?

Figyelt kérdés
természetesen tapintásra olyan,mint a jégcsap😔 nagyon fázós vagyok...

2021. jan. 7. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Valoszinu verkeringesi zavarod van .. jobb ha megnezeted..a hajszalerekkel is gond lehet ..!
2021. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez lehet keringési probléma.
2021. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! fejem is gyakran fáj, lehet tényleg az erekkel van valami. vékony is vagyok mellé...(olyan 18-19 körül van a BMI-m) ezzel hova forduljak?
2021. jan. 7. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz
2021. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, de hova? belgyógyászat? mert itt nálunk nincs angiológia.
2021. jan. 7. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Az már majdnem kórosan sovány. Nincs rajtad elég szalonna, ami melegen tartson. 🙂🙃
2021. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Arnold901005 ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon esélyes a Raynaud szindróma, szinte biztos vagyok benne a leírtak alapján. Nekem is az van, jól ismerem.

Háziorvos ad beutalót érsebészetre, ott tudják megállapítani. Értágítóval történik a kezelés, de mivel sok esetben autoimmun betegség(ek) húzód(hat)nak meg mögötte, ezért immunológushoz is el kell menni. Ha van immunbetegség is mellé, akkor nyilván más kezelést is adnak, nem csak az értágítót.

2021. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!