Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyàron végetèr a vírus, ès...

Nyàron végetèr a vírus, ès èlhetjük a repkedõs, utazgatós èletünket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, nyárra minden úgy lesz, mint volt
Nem, kijáràsi korlátozás lesz
kB mint szeptemberben
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Tuti nem.


Oltás úgysem lesz addig annyi, hogy mindenkinek jusson, ráadásul mivel nem is kötelező és itt van az oltásellenesek tábora....


A számomra jobban tetsző megoldás meg, (hogy szigorú karanténnal, önfegyelemmel állítsuk meg a vírust) az ha eddig nem volt megvalósítható, akkor ezután már főleg nem lesz.


Szóval lesz abból még 2022 nyara is, mire "repkedhetsz"!

2021. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Nyárra általában eltűnnek a vírusok. Gondoljunk pl. az influenzára. Vagy tavaly nyárra, akkorra is eltűnt a covid.

Valószínűleg ennek a lakosság fokozódó D-vitamin szintjéhez van köze.

2021. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem válság lesz/van úgyhogy örülni fogsz ha 10K forintért kapsz egy tucat tojást, nem hogy repjegyet vegyél....
2021. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
54%

Kérdem a 2. Válaszolót, hogy nyáron holt tünt el a covid. Lehet még Magyarországon nem volt úgy elterjedve de nyáron is világszerte nagy gondok voltak. Most akkor kérdem én, hogy ilyen alapon Afrikába nincs is vírus igaz? 🤣 Istenem...

Én remélem, hogy nyárig már helyrejönnek a dolgok így is már elég sokan átestek rajta ezáltal immunitást nyerve és most már oltás is van.

2021. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

22:38-as! Afrikában kb. 1,3 milliárdan, míg Európában kb. 750 millión laknak. Ehhez képest Afrikában eddig 3 millió fertőzött és 76 ezer halott , míg Európában 25 millió fertőzött és 580 ezer halott van... Pedig elvileg Európában valamivel fejlettebb az egészségügy.


[link]


Továbbá néhány ország Covid miatti halálozási görbéje:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tűnik fel valami?

2021. jan. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
#4 Afrikában is vannak D-vitamin hiányos emberek, bármilyen meglepő is lehet. Főleg ott, ahol esős időszak is van.
2021. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
30%
Ez a D vitaminos cucc hülyeség. Több mindentől függ. Én már átestem a víruson és szedtem D vitamint meg napon is napi szinten voltam+sportolok és más vitaminokat is szedek. Afrokába lehet azért kwvesebb lakossághoz viszonyitva, mert nincs tömegközlekedés és nem másznak egymásra az emberek. Teszteket se csinálnak annyit mint itt.
2021. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
46%
Ott 1 országban van2 korház itt meg minden városban vannak
2021. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

[link]


D-vitamin relativizálóknak.

2021. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Már most látszik,hogy ugyanaz lesz, mint tavaly..

Szept.1-jén meg jön a.4.hullám 😀

2021. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!