Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy kollégád náthás akkor...

Ha egy kollégád náthás akkor mérges vagy rá?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagyok
2021. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem.

Felnőttek vagyunk, mi oda tudunk figyelni a fokozott higiéniára ilyen esetben (gyerekekkel dolgozunk). Ha nagyon beteg és nem tud dolgozni, akkor pedig eddig is hazaküldtük pihenni.

2021. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Én igen, mert nálunk senki nem tart fegyvert a fejéhez, hogy bejöjjön dolgozni lázasan, köhögve, rekedten, hogy csak dől le a székről. Ráadásul otthonról is dolgozhatna pár napig, ha ennyire munkamániás. Én meg mindig elkapok tőle mindent és két hétig fel se bírok kelni, mert ő hősiesen nem maradt otthon.
2021. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as történt már ilyen? Persze én is úgy értem, hogy csak az orrát fújja pl
2021. jan. 8. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez rendszeresen megtörtént éveken át, össze se akarom számolni, mennyi kiesést köszönhetek neki. Egy napot otthon marad, amíg annyira magas a láza, de ha már úgy lemegy 38-ra, akkor bejön azzal, hogy tegnap beteg volt, de ma már jobban van. Pont emiatt elkezdtem úgy bejárni, hogy a lehető legkevesebb időt töltsem vele, aztán amikor ősszel jöttek a nagy fertőzések, kérvényeztem hogy külön szobába mehessek. Néhányszor mondtam neki, amikor visszajöttem a kéthetes betegszabadságról, hogy lehetne felelősebb és mindig nagy bűnbánatot mutat, hogy de hát ő már gyógyultan jött be, hiszen "csak tegnap" volt beteg...
2021. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amit leírtál, pont akkor marad otthon amikor ő maga sem tud felkelni, amint tud menni jön be fertőzni. Nem tudom milyen képet vágott volna ha benyújtod a számlát neki :)
2021. jan. 8. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én csak akkor ha otthon marad.
2021. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig is az voltam, ha valaki látványosan nem volt tekintettel a környezetére.
2021. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!