Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kapott már vki korona virus...

Kapott már vki korona virus oltást közületek?

Figyelt kérdés

Eü-ben dolgozom és most vasarnap kapjuk az oltást.

Oszinten bevallom nektek kicsit parazom tole.

Van otthon ket lányom, nem

Szeretnem ha en vagy ok betegek lennenek.


Aki megkapta mar esetleg tudna tapasztalatot irni?



#korona #koronavírus #Koronavakcina
2021. jan. 8. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőm klinikán dolgozik, 50 éves, már megkapta két hete. Neki semmit nem okozott, remélhetőleg hosszú távon sem fog.
2021. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Sok millioan kaptak mar meg a vilagon, es klinikai tesztek is voltak.
2021. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
És én mikor kaphatom már meg?
2021. jan. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a kérdést személyesen kéne megkérdezni. Itt anonimban azt hazudnak amit akarnak. Akik idáig megkapták érdekükben áll dicsérni az oltást, különben kirúgnák őket.
2021. jan. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én soha
2021. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Én egyelőre nem adatom be, mert babaprojekten dolgozunk a párommal és így nem javasolta nőgyógyász. Nálunk kb 150-en adatták be eddig. Van egy csoportos e-mailcímünk, többen ott osztották meg, ha valamit észlel magukon. A leggyakoribb mellékhatása az izomfájdalom a szúrás helyén, de kb 1-2 napon belül megszűnt, erről szinte mindenki beszámolt. A hőemelkedés gyakori még (mint sok más vakcina után is), de az is gyorsan szűnt. Egy kolléganőm jelezte, h belázasodott, otthon gyengélkedett 2 napig. Egy másik kolléganőm lett covid pozitív néhány nappal az oltás után, de mivel oltás előtt nem szűrték le, nem tudni, h már meg volt-e fertőződve (ami esélyesebb), amikor megkapta a vakcinát.
2021. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Inzulinos tűvel szúrták, szóval meg se éreztem. Délután, este fájt a vállam, de reggelre teljesen elmúlt.

Miért lennél beteg, és hogyan lennének betegek a gyerekeid?

2021. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon beteg lesz akibeadatja, nincs múltja, tesz több éves, nagy betegséget kap el aki beoltat!!!

Szerintem is!

2021. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Elotte vernyomasmeres, adatlap, meget a sxuri, aztan egy elkulito terembe raknak a kollegaiddal osztan mohocc. :)
2021. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
Anyut nyomtak, nala minden ok.
2021. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!