Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnék felnőttként megtanu...

Hol tudnék felnőttként megtanulni úszni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekkoromban nem volt rá lehetőségem, hogy megtanuljak úszni, és szeretném ezt pótolni.

2021. jan. 10. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mostanában sehol. Zárva vannak az uszodák.
2021. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

1. Ezt nem unjátok még, hogy mindig odaírjátok, hogy most zárva vannak az uszodák? Szerinted nem tudják az emberek? Nyilván nem most akarna megtanulni úszni.

Amúgy felnőtteknek is vanank úszótanfolyamok

2021. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

És te nem unod még, hogy nem a kérdésre válaszolsz, hanem belekötsz egy válaszba?

A kérdés nem az volt, hogy "hol tudnék majd egyszercsak...", hanem, hogy "hol tudnék".

Én erre válaszoltam.


"Amúgy felnőtteknek is vanank úszótanfolyamok" baromira nem ez volt a kérdés.

Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor ne okoskodj.

2021. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

3. Te magyarázol bele a kérdésbe hülyeségeket. Ha egy mondatban nincs ott, hogy "most", azt mindig beleérted?

A felnőtteknek úszótanfolyam pedig segítség volt. Gondolom, így már nem lesz nehéz keresni egyet, vagy újra kérdezni, és ha tudunk, segítünk.

Nem unom még, nem kötök bele válaszba, csak ha eleve hatalmas hülyeség.

2021. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Te magyarázol bele a kérdésbe hülyeségeket. Ha egy mondatban nincs ott, hogy "most", azt mindig beleérted?"

Nem magyarázok bele semmit, a kérdés jelenidőben van.

Nem múltidő, nem jövőidő.

"A felnőtteknek úszótanfolyam pedig segítség volt."

De hol?

Merthogy ez volt a kérdés első szava.

2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

5. Vicces troll vagy. "Kolbászt eszem reggelire". Ez is jelen időben van. Szerinted most történik?

Az "úszástanfolyamon" egy helyhatározó. Szerinted hol van úszástanfolyam? A pékségben? Konditeremben? A piacon? Uszodában? Igen, nagyon okos. És hol van uszoda? A kérdező lakhelyéhez közel nem tudjuk, hol van.

Ja, és hol látsz a kérdésben olyat, hogy "mostanában"? Ugyanott, ahol a "most" szó is van. Szerinted, mivel most zárva vannak az uszodák, most akar menni a kérdező? Nem, feltételezhetjük.

Lehet, te bosszantani vagy itt másokat, de én nagyon jól szórakozom azon, ahogy játszod a hülyét. :)

Tényleg, hol látod azt a kérdést, hogy mikor vannak zárva az uszodák, vagy hogy most zárva vannak-e? Én nem látom, de lehet, el kéne mennem szemészetre.

2021. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
* jav.: Ja, és hol látsz a kérdésben olyat, hogy "mostanában"? Ugyanott, ahol az "egyszercsak" szó is van.
2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

"Zárva vannak az uszodák." Ezt is olvastad? Bár igaz, hogy még két szó is volt előtte.

Szóval akkor mi is a válaszod arra a kérdésre, ami úgy kezdődik, hogy "Hol"?

2021. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egyanyuka3 válasza:
Ha meg aktualis szivesen ajanlok Neked egy oktatot!:)Nekem nagyon bevalt
2021. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!